“Дякуючи Богу, у нас немає Януковича, буду вірити, що у вас не буде Путіна”, – Надія Савченко

Автор: Людмила Баран

27 Aug, 2014 15:35

Поділитись публікацією
“Дякуючи Богу, у нас немає Януковича, буду вірити, що у вас не буде Путіна”, – Надія Савченко

У районному суді Воронежа розпочався розгляд справи проти української льотчиці Надії Савченко.

Читайте також: Як Надія Савченко енергійно танцювала під російськомовну попсу (ВІДЕО)

Під час засідання вона повідомила, що перебуває в Росії з 24 червня, а не з 30 червня, як про це вказано в матеріалах слідства, передає Громадське.

За словами адвоката Савченко Марка Фейгіна, слідство не має доказів провини його підзахисної. Нині у суді оголосили перерву.

«Следствие, как и предполагалось, в заднице. На каждый наш довод о доказательствах полученных защитой в Украине, беспомощное блеянье… Хочу подчеркнуть, что нынешний суд до обеда отличался невиданной щедростью: и в части ходатайств защиты, да и в части протокольной съемки», – написав Фейгін у Twitter.

«Следствие не дает никаких сведений о причастности Савченко к гибели Корнелюка и Волошина. Лишь голословные утверждения. Защита настаивает на изменении меры пресечения с содержания под стражей на денежный залог», – пише адвокат Савченко Ніколай Полозов.

«Не визнаю себе винною, не вбивала журналістів. Я не розумію, який стосунок російске слідство, суд мають до подій в Україні. Я військовослужбовець України і виконувала свою роботу. Як іноземці можуть вирішувати ,як я маю захищати Батьківщину?» – сказала Савченко у суді, пише Полозов.

Теги: