Директорка БК Вертикаль Ірина Орловська — на розширеному засіданні Ради директорів КБУ у Києві

Автор: Костинюк Олександр

12 Сер, 2022 13:41

Поділитись публікацією
Директорка БК Вертикаль Ірина Орловська — на розширеному засіданні Ради директорів КБУ у Києві

Конфедерація будівельників України вперше за час повномасштабного вторгнення провела розширене засідання Ради директорів, на якому обговорили нагальні питання стану будівельної галузі у воєнний період та взаємодії з органами державної влади.

Читайте також: Батальйон, що вирушить в АТО, отримав новий автомобіль (ФОТО)

У засіданні взяли участь Мінрегіон, Державна інспекція архітектури та містобудування України, представники профільного комітету Верховної Ради України, народні депутати та керівники провідних українських бізнес-асоціацій, а також очільники Федерації європейської будівельної промисловості (FIEC).

Президент КБУ Лев Парцхаладзе розповів про ефективну співпрацю Конфедерації з державними органами у воєнний час, відмітивши, що за п’ять місяців війни було прийнято близько 10 вкрай важливих законів та близько 15 постанов Уряду, в розробці та експертній оцінці яких представники КБУ брали безпосередню участь.

Член Ради директорів КБУ, директорка БК Вертикаль Ірина Орловська зазначила, що з початку ведення військових дій будівельна галузь зазнала істотних змін, однак зараз в Івано-Франківській області роботи відновлено на 70 % об’єктів будівництва.

«Будівельна галузь зіткнулася з великою кількістю викликів під час відновлення роботи. Перше — де закупити будівельні матеріали, адже основні заводи країни не працюють або знищені через бойові дії. Мова йде про сухі цементні і гіпсові суміші, скловату, скло тощо. Наразі є чимало бар‘єрів, що не нають змоги відновити довоєнні обсяги будівельних робіт, проте темпи будівництва ми щомісяця збільшуємо і будинки здаємо в експлуатацію навіть у період війни. Дуже цінно, що сьогоднішня зустріч дає нам змогу поговорити про важливе — відновлення та відбудову нашої країни. Об‘єднавши наші зусилля, ми вийдемо з цих випробувань сильнішими», — підкреслила Ірина Орловська.

Заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк, відмітила, що в умовах воєнного стану дуже не вистачає регулярних зустрічей та професійних обговорень нагальних питань.

«У неділю — загальнонаціональне свято — День будівельника. Сьогодні у нас в країні кожен є будівельником, ми разом щодня відбудовуємо країну. І я вдячна кожному, хто працює, хто продовжує роботу свого бізнесу у ці надскладні часи», — зазначила Олена Шуляк.