Дивний алгоритм «Дії»: застосунок не впізнав українку через нову зачіску

Автор: Єва Жасминова

01 Вер, 2021 18:12

Дивний алгоритм «Дії»: застосунок не впізнав українку через нову зачіску

Міністерство цифрової трансформації завершило тестування COVID-сертифікату в «Дії», але в застосунку знову знайшли недолік. Одна з користувачок поскаржилася на сервіс «Дія. Підпис».

Про це повідомляє видання «Сьогодні».

Наталія Соловйова розповіла, що програма не розпізнає її після зміни іміджу. Дівчина пофарбувала волосся і не змогла здійснити операцію в «Дії».

«« Дія» ще не досконала. Не можу отримати підпис, тому що мене не впізнає програма. Причина в тому, що я поміняла колір волосся з чорного на білий та відпустила чубок. І все: «Дія» не впізнає. Як так? Для кого розробляли програму? Для чоловіків? Можна поцікавитися? Паспорт видається на 10 років. За цей час жінка може постаріти, змінити свою зовнішність за допомогою косметолога, перукаря. І тут бац: система не впізнає», – розповіла жінка.

Керівник з розвитку електронних послуг Мінціфри Мстислав Банік пояснив, що в українському застосунку електронний підпис – одна з найсучасніших технологій. «Дія. Підпис» працює за допомогою ідентифікації особи, нейромережа застосунку аналізує рухи людини і порівнює його з особою в паспорті.

Раніше повідомлялося, що український бізнес може заощадити гроші і час, скориставшись на порталі« Дія »новим сервісом – державна реєстрація потужностей оператора ринку в режимі онлайн.

Український досвід переведення державних послуг в онлайн зацікавив вже кілька країн, і вони замовили собі концепт сервісу «Дія».

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...