Дивовижні функції нових смартфонів Samsung

22 Mar, 2023 09:37

Поділитись публікацією
Дивовижні функції нових смартфонів Samsung

1 лютого 2023 року відбулася презентація лінійки Samsung Galaxy S23, S23+ і Ultra. Основні оновлення торкнулися акумулятора, селфі-камери, захисного скла, сховища. Особливі можливості для зйомки отримав S23 Ultra. Але головне – вся лінійка обладнана останньою моделлю процесора Snapdragon 8 Gen 2, а точніше – його модифікацією для Galaxy. Це дозволило смартфонам https://comfy.ua/smartfon/ виконувати функції, про які багато хто не здогадується.

Використання ШІ для відповіді на дзвінки

Samsung не тільки пропонує можливість вводити текстові відповіді, коли ви не можете прийняти виклик. Голосовий помічник Bixby трансформує набране повідомлення у звукове. При цьому абоненту не доведеться слухати робота. Опція Custom Voice Creator дає змогу створювати згенеровану штучним інтелектом копію вашого голосу та його тональність.

Функція доступна на всіх моделях лінійки Galaxy S23, але поки що працює лише корейською мовою і лише в додатку Samsung Phone. Компанія вже почала її запуск на англомовних ринках. Тож українці можуть сподіватися, що чекати залишилося недовго.

Обрізка зображень

S23, S23+ і Ultra – перші смартфони Samsung, які отримали аналог фотошопу. Він дає змогу вибрати будь-який об’єкт у кадрі, видалити його або скопіювати на інші зображення. Натисніть і утримуйте в потрібному місці, поки не побачите спалах. Тепер перетягуйте цю частину картинки в різні додатки, діліться з іншими користувачами, зберігайте в галереї.

Збільшена тривалість ігор

Крім надпотужного процесора Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 нові смартфони Самсунг отримали збільшені камери охолодження. Це звело їх до рівня найкращих геймерських телефонів. Однак багато хто знає, що гра одночасно із заряджанням акумулятора призводить до перегріву не тільки через посилення графіки, а й завдяки потоку електронів.

У всіх моделях лінійки S23 в налаштуваннях Game Booster можна ввімкнути функцію Pause USB Power Delivery. Вона перерозподіляє потужність, що надходить з електромережі, на процесор замість акумулятора. Це знизить перегрів, підвищить продуктивність, сповільнить знос батареї.

Раніше призупинити подачу живлення через USB можна було лише в декількох спеціалізованих геймерських моделях високого класу. Опція працює з будь-яким зарядним пристроєм, а не тільки фірмовим.

Редагування зображень одразу після зйомки

Samsung уклала партнерство з Adobe і дозволяє застосовувати Lightroom як платформу для редагування зображень за замовчуванням. Користувачі можуть працювати з фото прямо з додатка камери, не підключаючись до ноутбука або комп’ютера:

  • обрізати;
  • встановлювати кольори;
  • налаштовувати оптичні ефекти;
  • змінювати деталі.

Стандартний набір інструментів у вільному доступі, для преміум-функцій потрібна підписка Adobe. Користувачам Самсунг надається ексклюзивна безкоштовна пробна версія Lightroom Premium на 2 місяці.

Партнерська публікація