Джамала: кліп на пісню “Чому квіти мають очі” і враження від “Нової хвилі”

Автор: Турій Роман

29 Jul, 2014 12:19

Поділитись публікацією
Джамала: кліп на пісню “Чому квіти мають очі” і враження від “Нової хвилі”

 Джамала випустила відео на пісню “Чому квіти мають очі”. Цим відеороликом співачка закликає виносити уроки з історії. А також Джамала наголошує, що засуджувати потрібно конкретні вчинки людей, а не цілі народи.

Як відомо, під час Одеського кінофестивалю відбулася прем’єра фільму українського режисера Олеся Саніна “Поводир, або Квіти мають очі”.

Українська співачка кримськотатарського походження Джамала, записала відео на пісню “Чому квіти мають очі”.
У основу кліпу увійшли кадри з фільму  “Поводир”, в якому співачка зіграла головну жіночу роль. Автором музики виступила сама Джамала.

«Чому Квіти Мають Очі» – дуже особиста пісня. Вона з’явилася на світ під враженням від зйомок у фільмі «Поводир», від занурення в атмосферу 1932 року. Я дуже хочу, щоб ми виносили уроки з історії. Скільки горя і страждання приносили людям жорстокі правителі, якими непростими були епохи. Давайте робити правильні висновки», – написала коментар до відеоролика співачка.

Повернувшись із “Нової Хвилі”, Джамала на своїй сторінці у Фейсбук поділилася враженнями від конкурсу в Юрмалі.

” Я остаточно утвердилася у своїх думках: якщо ви засуджуєте чиюсь політику або відчуваєте ненависть до когось, то говоріть про конкретних людей і їхні вчинки, а не про цілі народи. Ніколи не узагальнюйте, що ви проти росіян, чеченців або когось ще. Мирні люди, музиканти, артисти, не повинні ставати об’єктом вашої ненависті і звинувачень (якщо вони, звичайно, відверто не закликають до агресії).

Я обіймалася з музикантами з Грузії, Вірменії, Ізраїлю, Росії, багато спілкувалася з різними артистами. Знаєте, більшість з них дуже глибоко переживають нашу війну. Не у всіх є сили і мужність відкрито говорити про це, але ми не вправі засуджувати їх.

Мій улюблений Крим, Донецьк, Луганськ! Я знаю, можливо, це звучить недоречно зараз, після всього болю, що ви пережили і продовжуєте переживати, але я дійсно вірю, що все буде добре!
Ми все подолаємо! Ми – сильні! Ми великий народ!”