Джаред Лето зіграє Джокера у мінісеріалі “Ліга справедливості”

Автор: Костинюк Олександр

26 Oct, 2020 01:52

Поділитись публікацією
Джаред Лето зіграє Джокера у мінісеріалі “Ліга справедливості”

Джаред Лето зіграє лиходія коміксів DC Джокера у фільмі Зака ​​Снайдера “Ліга справедливості”.

Читайте також: Джаред Лето в Instagram дав фанатам свій номер телефону

У 2016 році Лето виконав роль Джокера у супергеройському фільмі “Загін самогубців” режисера Девіда Еєра. Про це пише The Hollywood Reporter, передає Inspired.

Оригінальний фільм “Ліга справедливості” вийшов у 2017 році й провалився у прокаті, зібравши 658 мільйонів доларів. Початково режисером фільму був Зак Снайдер (“300 спартанців”, “Хранителі”, “Людина зі сталі”, “Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості”), але він залишив проєкт наприкінці зйомок через смерть доньки.

На знімальному майданчику його замінив Джосс Відон (“Месники”, “Баффі — переможниця вампірів”), який відзняв декілька сцен і займався постпродакшеном. Сам Зак Снайдер після прем’єри фільму не раз казав, що його версія мала б бути зовсім іншою. Через два роки після прем’єри актори стрічки Бен Аффлек, Рей Фішер й Галь Гадот розпочали флешмоб #ReleaseTheSnyderCut (Випустіть версію Снайдера).

Новий проєкт HBO Max “Ліга справедливості Зака ​​Снайдера” — це мінісеріал з чотирьох серій, який має вийти наступного року. До нього увійдуть незавершені сцени з проєкту під назвою Snyder Cut (Версія Снайдера). А також новий матеріал, зокрема Джокер у виконанні Лето, який не з’являвся в оригінальному фільмі 2017 року. Крім нього, у зйомках взяли участь Бен Аффлек, Рей Фішер і Ембер Герд