Джерельна зникла під покровом води, – франківка скаржиться на стан однієї з вулиць міста (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

25 Вер, 2017 15:40

Джерельна зникла під покровом води, – франківка скаржиться на стан однієї з вулиць міста (ФОТО)

У редакцію Галки звернулася франківка Юлія Середа, яка поскаржилася на стан однієї з вулиць міста.

Читайте також: Франківськ - перший в Україні за кількістю заступників і радників міського голови та витратами на їх утримання

Жінка зазначила, що вранці 24 вересня вулиця Джерельна (район аеропорту) “зникла під покровом води”. Особливо затонула ділянка дороги в районі автобази “Турист”.

“Незважаючи на щорічні обіцянки мера, депутатів і міських чиновників – нічого не змінюється. Зробили тільки з однієї сторони тротуар з бруківки,  який під дією води швидко руйнується.

Нещодавно в місцевій пресі вийшла інформація, що були виділені кошти на ремонт найгіршої вулиці. І жителі Джерельної вже мали надію, що ось-ось…. і нічого знову не відбулось!” – написала жінка.

Франківка запропонувала перейменувати вулицю Джерельну на Озерну, видати жителям цієї вулиці ласти, маску, резинові човни для пересування по вулиці.

“А меру міста – під’їхати на вулицю Джерельну і дати знову пресі інтерв’ю, і знову наобіцяти “золоті гори””, – сказала жінка.

Перший заступник міського голови Микола Вітенко у коментарі для Галки розповів, що цього року не передбачений ремонт вулиці Джерельної.

“Це не є першочергова вулиця. Під час формування плану графіків на наступний рік будемо дивитися, чи можна врахувати ремонт цієї вулиці”, – сказав Вітенко.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...