Джонні Депп дружину не бив: актор виграв суд у Ембер Херд

Автор: Вадим Войтик

02 Jun, 2022 09:46

Поділитись публікацією
Джонні Депп дружину не бив: актор виграв суд у Ембер Херд

Журі присяжних за підсумками розгляду справи про дифамацію між колишнім подружжям Джонні Деппом та Ембер Херд винесло рішення на користь Деппа.

Присяжні вважають, що твердження Херд про те, що вона була жертвою домашнього насильства, є наклепом. За рішенням журі, Херд повинна буде заплатити Деппу 10 мільйонів за моральну шкоду та ще 5 мільйонів як штрафні санкції. Суддя скоротила другу частину суми до максимально можливої ​​за законом штату Вірджинія: 350 тисяч.

За зустрічним позовом Херд присудили 2 мільйони за моральну шкоду — присяжні визнали наклепом одне із тверджень Деппа.

Депп подав до Херда позов про наклеп у 2019 році. Причиною стала її стаття для Washington Post, де вона говорила про себе як жертву домашнього насильства. Депп, який не був названий у статті на ім’я, заявив, що це коштувало йому втрати акторських ролей, і зажадав компенсації у 50 мільйонів доларів. Херд подала проти Деппа зустрічний позов на 100 мільйонів доларів, звинувативши його у жорстокому поводженні.

Депп і Херд одружилися у 2015 році після трьох років по відношенню. Херд подала на розлучення через півтора року, офіційно шлюб був розірваний на початку 2017 року.

У 2020 Депп подав позов до таблоїда The Sun за статтю, в якій стверджувалося, що він бив Херд. Суд у Лондоні відхилив позов.