Едуард Прощук: Ми завзяті, молоді та рішуче готові змінювати країну

Автор: Турій Роман

10 Лип, 2019 16:41

Едуард Прощук: Ми завзяті, молоді та рішуче готові змінювати країну

Відомий на Івано-Франківщині управлінець та меценат Едуард Прощук від партії «Слуга народу» йде у Верховну Раду по округу №85. Це Калуський, Рогатинський та частина Галицького районів.

Читайте також: "Ситуацію необхідно змінювати", - нардеп Прощук про керівництво Держводагенства

«Галка» поспілкувалась із Едуардом Прощуком і дізналась, чому він вирішив йти у політику, як обирав округ, як збирається поєднувати свої спортивні і управлінські якості у політиці, та які цілі перед собою ставить.

– Едуарде, Вас знають як голову Федерації вільної боротьби Івано-Франківська, підприємця…

– Можна сказати, що підприємець у другому поколінні. Моя сім’я випікає хліб вже понад 20 років. Також активно працюю з молоддю, зокрема – зі спортсменами. Займаюсь розвитком олімпійських видів спорту, тут є ким і чим пишатися, є серйозні досягнення. Моя команда ставить собі на меті не тільки досягнення спортивних цілей, а й формування достойної молоді, яка вихована на патріотичних і християнських цінностях,  яка і змінить нашу країну у майбутньому.

– Коли і як вирішили йти у політику?

– Під час останніх президентських виборів, відчув, що вже накипіло. Зустрічаюсь зі своїми однокласниками і одногрупниками, так половина з них працюють закордоном, і я б не хотів для нашої молоді таких перспектив. Я хочу, щоб вони хотіли тут розвиватися і жити, у нашого народу потенціал просто неймовірний. І ще розумію, що систему міняємо з гори вниз, тому власне і прийняв таке рішення – йти у політику.

– Чому ви обрали партію «Слуга народу»?

– Вона єдина зараз має шанс змінити країну. За даними соціології, «Слуга народу» буде формувати більшість, а більшість – відповідні законопроекти і професійний Уряд, який матиме довіру у народу. Тільки при консолідації всіх гілок влади, коли буде вектор в одну сторону, тоді ми будемо мати реальні шанси змінити країну. Суспільство дає «зелене світло» на зміни, хоче бачити нових людей, нову якість у політиці. І це питання не віку чи нових прізвищ, а нового підходу і пріоритету.

– Ви йдете у Верховну Раду від округу №85 – це територія Калуського, Рогатинського та частини Галицького районів. Чому обрали саме його?

– Для мене дуже відповідально представляти саме цей округ, бо я народився у місті Калуш. Я люблю цей край і регіон, я там виріс і сформувався як особистість. Тому добре знаю проблеми та потреби цього краю. Це моя Батьківщина і це на все життя.

Ви відомі у світі спорту – як спортсмен і як менеджер. Як свої навички плануєте застосовувати у політиці?

– З юності займаюсь боротьбою. Я вдячний долі, що зустрівся з видатними тренерами, можу сказати, що на моє переконання, і переконання багатьох, мене тренував один з найкращих тренерів України. У мене були і перемоги, і велика кількість поразок, але мій тренер постійно мене навчав, що одного бажання недостатньо, має бути наполеглива завзята праця. Власне з цими спортивними принципами я йду зараз у політику. Готовий наполегливо працювати, знаю, як досягати цілі, знаю, як досягати результату. Думаю, поєднання управлінського досвіду зі спортивним – дуже хороший симбіоз, який має дати результат.

– Що вам зараз не подобається у сучасній українській політиці?

– Цинізм тих людей, які системно обманюють нас. В Україні є впливові люди у політиці, але у більшості випадків пріоритети у них – власне збагачення, і збагачення свого близького кола. Це мені й не подобається – неправильно розставленні пріоритети. Неодноразово у нас до влади приходили люди, які мали всі можливості змінити країну, і вони якось це все на післязавтра відкладали. Це ми всі бачили неодноразово. І це має нам слугувати хорошим застереженням не повторювати помилки попередників.

– Які першочергові завдання ставите перед собою на вашому окрузі №85?

– Є багато проблем, які потребують вирішення. Первинно мені дуже болить наша інфраструктура, відсутність нормального сполучення між селами – доріг немає, відверто кажучи. Питання екології, теж одне з пріоритетних. І я серйозно ставлюсь до цього питання, у нас в команді вже є екологи і активісти, ми зараз будемо впроваджувати якісний, професійний аудит всіх підприємств нафтохімічної і енергетичної галузей, для того, щоб поставити «діагноз», а тоді приймати певні рішення у вигляді законопроектів чи цільових державних програм.

Мені також добре зрозумілі проблеми малого і середнього бізнесу, і ці питання я буду ставити собі у пріоритеті.

Важливо підтягнути спортивну інфраструктуру. За статистикою на окрузі проживають близько 200 тисяч людей, а спортом займаються десь 8000. І якщо порівнювати з країнами Європи – це фантастично мало. На це впливає те, що у нас немає спортивних манежів, футбольних площадок чи басейнів.

Ми завзяті, ми молоді, ми рішуче готові змінювати країну, а для цього треба працювати і доводити свою позицію. Готові активно цим займатися.

   

*ПОЛІТИЧНА РЕКЛАМА

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...