Едуард Прощук: “На ремонт Окружної дороги Калуша уже отримали частину фінансування – 50 млн гривень” (ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

31 Бер, 2021 17:13

Поділитись публікацією
Едуард Прощук: “На ремонт Окружної дороги Калуша уже отримали частину фінансування – 50 млн гривень” (ВІДЕО)

Перший крок до реалізації важливого проєкту будівництва Окружної Калуша зроблено.

Читайте також: Едуард Прощук прозвітував про дворічні підсумки роботи в парламенті

Народний депутат від Калущини Едуард Прощук ще у серпні 2020 року направив звернення до голови «Укравтодору» Олександра Кубракова з проханням сприяти у вирішенні проблеми регіонального значення. Зокрема, капітального ремонту дорожнього покриття Окружної в місті Калуш. Вона є частиною дороги державного значення, сполученням Т14-19 “Миколаїв-Калуш”. 

Ділянка дороги  в критичному стані, адже довго перебувала в комунальній власності міста і не ремонтувалась ще з 80-х років. Через це великогабаритний транспорт роками руйнував дорожню інфраструктуру в місті.

«Вирішення питання з капітальним ремонтом вказаної дороги є важливою ланкою для інвестиційного та економічно-збалансованого розвитку Калуша та регіону в цілому, адже з вказаної вулиці передбачено оптимальний заїзд на гуртові бази, промисловий ринок і низку підприємств, установ та організацій що розташовані вздовж неї», – прокоментував народний депутат Едуард Прощук.

Восени 2020 Едуард Прощук разом з головою «Укравтодору» Олександром Кубраковим перебували на ділянці вулиці Окружної Калуша, де й прийняли рішення про необхідність проведення капітального ремонту. Як результат – звернення, обґрунтування потреби, відповідь і закладені та вже частково виділені кошти на дорогу.

«Важливо, що в цьому році вже отримали на ремонт дороги  частину фінансування, а саме 50 млн з необхідних 202 мільйонів гривень», – наголосив народний депутат Едуард Прощук.

На сьогодні потрібна частина дороги, а це майже 9 км доріг (сюди входять вулиці Окружна, вул. Глібова, вул. Мостиська та вулиця Литвина), передана в державну власність на баланс Служби автомобільних доріг Івано-Франківської області. 

Нещодавно відбувся тендер на ремонт дороги, на аукціоні перемогла дорожня компанія з досвідом «ПБС». Наступний етап підписання договору та будівництво дороги, під час якого буде облаштована каналізація, дренажі, розв’язки, з’їзди, водовідведення тощо.

Народний депутат висловив вдячність усім, хто доклав зусиль для реалізації важливого інфраструктурного проекту. Зокрема Укравтодору, Службі автомобільних доріг області та депутату Олегу Марусяку.

Теги: