Едуард Прощук об’єднує навколо себе волонтерів

Автор: Турій Роман

03 Лип, 2019 09:30

Едуард Прощук об’єднує навколо себе волонтерів

До команди Едуарда Прощука, кандидата у народні депутати, долучилося вже чимало волонтерів.

Прощук йде у Верховну раду в 85-му виборчому окрузі від партії «Слуга народу», це Калуський, Рогатинський райони та частина Галицького. За словами Едуарда Прощука, їхня команда відкрита до однодумців, які готові разом з ним працювати на розвиток краю.

«Переконаний, що успіх будь-якої справи залежить від вмотивованості та професійності команди. Ми вже навколо себе об’єднали багато молоді. Також  запрошуємо волонтерів, які готові приєднаються до моєї команди та разом зі мною пройти шлях – до перемоги на виборах та подальшого розвитку нашого краю», – зазначає Едуард Прощук.

Волонтери допомагатимуть зі створенням та розповсюдженням агітаційних матеріалів. За словами представників команди кандидата, дуже важливо, щоб молодь не стояла осторонь виборів і допомагала творити майбутнє краю та держави. Адже тільки завдяки молоді можуть відбутися зміни, інформує прес-служба кандидата.

Також волонтери матимуть нагоду отримати корисний та цікавий досвід роботи у виборчому штабі, додає Едуард Прощук.

Для зголошення можна писати на електронну скриньку: [email protected] або телефонувати за номерами: +38(096) 863 04 99, +38(050) 054 07 47.

Довідка про кандидата

Едуард Прощук – 37 років, народився в місті Калуш. Освіта вища – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за спеціальністю фінанси та Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ) – курс міні-МВА (Master of Business Administration). З 2018 року – аспірант у ПНУ імені В. Стефаника за спеціальністю публічне адміністрування. Меценат, успішний управлінець, президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області. Майстер спорту з вільної боротьби. Разом із дружиною виховує двох синів. З 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України. Він активно підтримує юних спортсменів. Створив дитячі спортивні школи та юнацькі спортклуби з вільної боротьби. Тут тренуються спортсмени, які здобувають першість на змаганнях всеукраїнського та світового рівнів. За каденцію депутатства планує покращити екологічну ситуацію у виборчому окрузі №85, інфраструктуру краю, зокрема спортивну, та інвестиційний клімат.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...