Едуард Прощук прозвітував про дворічні підсумки роботи в парламенті

14 Січ, 2022 10:05

Едуард Прощук прозвітував про дворічні підсумки роботи в парламенті

13 січня у Калуші в палаці культури «Мінерал» жителі громади мали змогу послухати звіт народного депутата України Едуарда Прощука.

Читайте також: Парламент відсторонив Разумкова від ведення сесії на два дні. Як голосували прикарпатські нардепи

В ході зустрічі Едуард Прощук проінформував присутніх про ініціативи, з якими він виступає у Верховній Раді. Депутат повідомив, що він особисто та в співавторстві з іншими розробив 98 законопроєктів, 18 з них вже ухвалені та стали Законами або Постановами Верховної Ради України.

«Мене як представника Прикарпаття дуже тішить, що разом з бюджетом на 2022 рік врахована подана мною правка про фінансування фестивалю мистецтв «Карпатський простір» в Івано-Франківську. Фестиваль «Карпатський простір» – це  масштабна культурна подія для  регіону, яка об’єднує учасників, митців, дипломатів, гостей з різних країн на Прикарпатті. Тому очікуємо на його проведення вже у цьому році», – зазначив Едуард Прощук.

Що ж до фінансів, які вдалося залучити депутату на свій виборчий округ, то за трохи більше як два роки сума сягнула 790 мільйонів гривень.

Завдяки цим коштам зроблена реконструкція та будівництво доріг і мостів, закуплено медичне обладнання для лікарень та спеціальне обладнання для освітніх закладів, будувались спортивні та дитячі майданчики.

Вдалось отримати фінансування на ремонт Окружної дороги Калуша. Зроблено  ремонт дороги Новиця – Середній Угринів до рідного села Степана Бандери, де знаходиться Історико-меморіальний музей провідника. А також відновили дорожнє покриття по всій протяжності дороги Калуш – Осмолода, яка проходить через Новицьку ОТГ. Відбудувати міст через річку Чечва, міст-довгобуд в селі Сівка-Войнилівська, зробили капітальний ремонт моста з трьома смугами через річку Луква у селі Боднарів.

Окрім цього, депутат  спільно з командою працюємо над тим, щоб уряд виділив кошти для дофінансування будівництва відновлення моста в район Пасічна Івано-Франківська через річку Бистриця Солотвинська. Новий міст має велике стратегічне значення для всього Прикарпаття.

«Для мене, як для депутата, важливо робити зміни, щоб покращити життя людей в нашому окрузі, працювати над удосконаленням законодавства та нашої країни», – сказав народний депутат України.

Після викладеного звіту присутні задавали «наболілі» питання, що стосувалися місцевих доріг, освіти, медицини, соціальних гарантій для ветеранів тощо. 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...