Екологічна акція відбулась на берегах Дністра

Автор: Людмила Баран

16 Jun, 2014 13:54

Поділитись публікацією
Екологічна акція відбулась на берегах Дністра

Від сміття очистили берегову зону річки в Городенківському районі та в Тернопільській області.

Участь в акції взяли понад 30 осіб, яким не байдужий стан навколишнього середовища Прикарпаття. Зібране сміття було вивезене з берегів, завдяки чому туристи, які зупиняються відпочити на Дністрі, матимуть більш затишні та комфортні умови перебування.

Очищено від сміття берегову зону сіл Уніж та Кунисівці Городенківського району, наметового табору Берем’яни Тернопільської області (територія Національного природного парку «Дністровський каньйон»).

По завершенні заходу відбулося вшанування пам’яті Героя Небесної Сотні Сергія Дідича на його могилі у селі Стрільче. Сергій Дідич був засновником громадської організації «Клуб мандрівників «Золоте Руно», одним з перших розробив туристичні маршрути сплавів по Дністру.

Екологічну акцію влаштували: Департамент міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації спільно з гірською пошуково-рятувальною частиною управління ДСНС в області.

Вони сподіваються, що така акція буде прикладом для туристів, які захоплюються еко-туризмом, та спонукатиме до дбайливого ставлення до природи. Вважають, що лише спільними зусиллями і ставленням кожного зокрема можна зберегти природу чистою.