Екс-директор стадіону “Рух” розкаявся у корупції і просить суворо його не карати

Автор: Турій Роман

29 May, 2015 10:52

Поділитись публікацією
Екс-директор стадіону “Рух” розкаявся у корупції і просить суворо його не карати

В Івано-Франківську розпочалось судове засідання у справі екс-директора стадіону “Рух” Івана Слюсара, якого звинувачують у хабарництві. Справу слухає суддя Олег Лазарів.

Читайте також: Франківські тхеквондисти вибороли дві медалі на Чемпіонаті Європи в Естонії

“Обвинувачений діяв умисно переслідуючи корисні мотиви щоб незаконно збагатитись”, – наголосив прокурор.

Слюсар, в свою чергу, вину повністю визнав та зазначив, що щиро розкаюється.

“Я зізнаюся у скоєному повністю та щиро розкаююсь, – каже Іван Слюсар. – Я зробив велику службову та життєву помилку, це урок на все життя. Я зробив висновки і прошу суворо мене не карати. Я запевняю, що подібних правопорушень більше вчиняти не буду”, – пише “Репортер”.

Після допиту обвинуваченого розпочались судові дебати. Прокурор запропонував сплатити штраф у сумі 25500 гривень та 4915 гривень за проведені експертизи, без права обіймати посади терміном на два роки. Адвокат запропонував штраф у 17 тисяч гривень. Наразі суд у нарадчій кімнаті.

Нагадаємо, 12 березня, прокуратурою Івано-Франківської області спільно із УБОЗ УМВС в області на неправомірній вигоді викрито посадовця Фонду комунальної власності Богдана Чупірчука та директора спортивного комплексу “Рух” Івана Слюсара. Так, чиновники,  за попередньою змовою, вимагали та одержали 5 тисяч доларів США та 7 тисяч гривень. За таку винагороду посадовці обіцяли позитивне вирішення питання щодо надання в оренду нежитлових приміщень для здійснення підприємницької діяльності на території комплексу.

Затримано зловмисників було під час одержання коштів.