“Не хочу бути псом на сіні”. Екс-мер Франківська достроково пішов з політики

Автор: Костинюк Олександр

21 Jun, 2018 14:11

Поділитись публікацією
“Не хочу бути псом на сіні”. Екс-мер Франківська достроково пішов з політики

Це відбулося в четвер, 21 червня, на 20-ій черговій сесії франківської міськради.

Читайте також: На Вовчинецькому пагорбі висічуть кількаметрові голови мерів Івано-Франківська (ПРОЄКТ)

Віктор Анушкевичус, колишній мер Івано-Франківська, а до сьогодні – депутат франківської міської ради, заявив, що через певні обставини іде з політики і припиняє свої депутатські повноваження, інформує “Галка”.

За його словами, є кілька причин для такого рішення.

“По-перше, я часто перебуваю за кордоном, і тому не можу виконувати свої депутатські обов’язки в повному обсязі, а “псом на сіні” я не хочу бути. По-друге, на превеликий жаль, я не приділяв раніше належної уваги своїй родині, тому хочу виправитися і більше часу проводити зі своїми дітьми і внуками. По-третє, хочу показати приклад для старших політиків, які не можуть ніяк скласти свої повноваження і дати дорогу молодим. Насправді я дуже радий, що наш франківський депутатський корпус омолодився”, – каже Віктор Анушкевичус.

Екс-мер подякував франківцям, які обирали його двічі міським головою.

“Майже 10 років я керував цим прекрасним містом. Мені не соромно дивитись людям в очі, я завжди був з громадою Франківська. Звичайно, були і помилки. Я іду з політики, але завжди готовий ділитися своїм досвідом, своєю практикою. Дійсно було багато всього, були жорстокі дискусії, але незважаючи на те, хто яку позицію займає, опозиція має бути конструктивною, етичною, і не має бути образ”, – зазначив Анушкевичус.

Крім того, колишній міський голова побажав депутатам успішної роботи на благо міста, не дивлячись на різні думки і позиції. І щоб спростувати різні чутки, він додав, що був, є і залишатиметься громадянином України.