Екскандидатка в нардепи від Прикарпаття Маруся Звіробій отримала поранення на фронті

Автор: Вадим Войтик

23 Jul, 2023 15:49

Поділитись публікацією
Екскандидатка в нардепи від Прикарпаття Маруся Звіробій отримала поранення на фронті

Українська захисниця та волонтерка, екскандидатка у народні депутати від Надвірнянщини Маруся Звіробій отримала поранення на Бахмутському напрямку.

“Ну, тільки не псіхуйте. Я 300. Клубніка люта в Польщі цього року ) Мені нічого не треба, жить буду, – написала Маруся в соцмережі. – Дякую групам еваку та лікарям, а особливо побратимам, напарнику треба нову каску. Розпи…вують під Кліщіївкою і вони нас, і ми їх. Потрапили під плотний артобстріл. Потім напишу, як ви любите, по красоті, що там як. А поки цьом. Я не дуже буду на зв’язку.
…нові штани пішли під ніж, ех… знов купляти.”

У шпиталі захисницю провідав п’ятий Президент Петро Порошенко. 

“Дорогою з фронту разом з Мариною завітали до нашої сміливої Марусі Звіробій.  Зараз Маруся перебуває в госпіталі в Дніпрі. Вона — символ незламності духу української жінки. Поспілкувалися і обговорили її подальше лікування. А також завезли смаколики і найсвіжіший «Київський торт».

Нагадаємо, Маруся Звіробій кандидувала у довиборах на 87 окрузі, але зняла свою кандидатуру на користь кандидата від ВО “Свобода”. Втім, на виборах, які супроводжувалися численними скандалами, він посів лише третє місце.  Після серії судів Велика Палата Верховного Суду України задовольнила апеляційні скарги кандидата у нардепи у 87 виборчому округу, ЦВК і партії “Слуга народу” та фактично визнала перемогу Василя Вірастюка, який і став народним депутатом. 

Читайте також: Порошенко анонсував нові масштабні проєкти постачання техніки для ЗСУ: ще 200 вантажівок, БМП, дрони і бойові роботи