Ексклюзив Галки: Понад 30 літніх майданчиків міста працюють без дозволів

Автор: Вадим Войтик

21 Aug, 2014 13:02

Поділитись публікацією
Ексклюзив Галки: Понад 30 літніх майданчиків міста працюють без дозволів

В Івано-Франківську офіційно працюють 100 літніх торгових майданчиків. Незаконно – 32. Про це йдеться у відповіді управління торгівлі міськвиконкому на інформаційний запит Галки, який є у розпорядженні редакції.

Читайте також: В Івано-Франківську запрацюють інспектори з паркування

Зокрема, без погодження з виконавчим комітетом станом на 1 серпня, встановлено торгові майданчики підприємців Червак по вул. Незалежності, 3, Прокопчук по вул. Незалежності, 99, Табахарнюка по вул. Січових стрільців, 4в, Фріс по вул. Страчених націоналістів, 7а, Залеського по вул. Низовій, 3 тощо.

П’ять суб’єктів господарювання, які отримали відповідне погодження, заборгували місту плату за користування елементами благоустрою. Найбільшу суму – 12 тис. грн. – боргує підприємець Рочняк С.І. Біля п’яти тисяч грн. винна у міський бюджет підприємець Карабін Г.В.

Загалом, як інформує Галку начальник управління торгівлі Олег Ганчак, за вісім місяців 2014 року до міського бюджету надійшло 889 тис. грн. плати за користування елементами благоустрою, в тому числі – в рахунок погашення попередньої заборгованості.

Для порівняння, за 2012 рік надходження від суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю на літніх майданчиках, склала 641 тис грн., а за 2013 р. – 676 тис. грн.

 

Теги: