Екслюзив “Галки”: на думку фіскалів в місті працюють понад 300 мінімізаторів податків (СПИСОК)

Автор: Вадим Войтик

17 Nov, 2014 11:09

Екслюзив “Галки”: на думку фіскалів в місті працюють понад 300 мінімізаторів податків (СПИСОК)

В розпорядженні Галки опинився свіжий перелік суб’єктів господарювання, «по яких існують ризики щодо порушення вимог законодавства про працю». 

Очевидно, що маються на увазі підприємці та підприємства, які за обсягами обігу, сплати податків та за кількістю найманих працівників відрізняються від середньостатистичних міських показників чи рекомендованих при визначенні «ризиковості» показників.

Згідно рекомендацій чиновників, керівникам міських комунальних підприємств рекомендується “опрацювати матеріали стосовно СГД, по яких існують ризики щодо порушення вимог законодавства про працю та надалі враховувати у своїй роботі в межах компетенції. У разі виявлення «ризикових» СГД в процесі опрацювання матеріалів, керівникам рекомендується інформувати відповідні служби.

Водночас прямої заборони на господарські стосунки з «мінімізаторами» рекомендації не містять.

Для юридичних осіб чиновники встановили наступну планку підозр на ухилення: доходи  з 01.08.2013 по 31.07.2014  понад один мільйон гривень і менше шести найманих працівників станом на серпень цього року.

Таких підприємств за підсумками третього кварталу 2014 року в Івано-Франківську нарахували аж 318. І це при тому, що за другий квартал за тими ж критеріями полічили лише 141 фірму.

Серед них фармацевтичні та медичні компанії “Аптека Аронія” та “Світ ліків”, “Актив ІВ”, автотрейдери «Галичина-Авто», «Богдан-Авто», торгівелні компанії “СВ-Ком”, “Прикарпатська фінансова компанія”.

Чи не найбільше у списку будівельних компаній: “Франківськміськбуд”, “Будзахід”, “Мельник”, “Будінвест”, “Арс-Буд”, “Скол”, Тора-10″ та інші.  Скажімо ПП “Бастіонбуд”, яке спеціалізується на організації будівництва будинків отримало біля 10 млн. доходу. При цьому на підприємстві рахувалися лише два штатні працівники з середньою зарплатою в 1345 грн.

Повний список «ризикованих», на думку чиновників, підприємств можна завантажити за посиланням.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry