Ексмер Франківська попри образи підтримав на виборах кандидата від “Свободи”

Автор: Застава Максим

25 Mar, 2021 18:42

Поділитись публікацією
Ексмер Франківська попри образи підтримав на виборах кандидата від “Свободи”

Колишній міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус підтримав кандидата в народні депутати від “Свободи” Руслана Кошулинського.

Читайте також: Більшість франківців хочуть бачити Марцінківа наступним мером Франківська

Відповідний допис Анушкевичус оприлюднив у фейсбуці.

“Респект Марусі Звіробій, яка зняла свою кандидатуру на підтримку Кошулинського попри не прості стосунки між “ЄС “та “Свободою”! Я знайомий з паном Русланом, знаю його тільки з хорошої сторони, а за те, що пішов добровольцем на війну, знімаю капелюха!Для України набагато, підкреслюю, набагато краще буде, якщо до парламенту Ви оберете Руслана Кошулинського. Всі знають про мої не прості стосунки зі свободівцями(багато здоров’я забрали деякі), але ми маємо бути вище персональних образ!”, – пишу Анушкевичус.

“Якщо не хочете думати й не поважаєте себе можете голосувати за Шевченка, який залишив “яскравий” слід на “Коломиясільмаш”, в Бовшеві на цукровому заводі, в Ексімбанку(визнав у суді свій злочин про шахрайство), в Івано-Франківську(аеропорт та стадіон Рух)..і т.д. Поцікавтеся в податковій, скільки податків платить Буковель?Ви будете здивовані! Весь бізнес в червоній карантинній зоні вмирає, а Буковель “косить” гроші, розносячи covid-19 по всій державі! Медицині не хватає коштів на боротьбу з цією хворобою, а фірма ПБС Шевченка “пиляє” ковідний фонд, а потім хизується ремонтованими дорогами! Вважаю це вершиною цинізму, в таких випадках краще мовчати!Взагалі сей персонаж вартий уваги гумористів(більше, звичайно правоохоронців) для написання бестселера під назвою”Остап Бендер-2″, – додає Анушкевичус.