Експерти безкоштовно навчатимуть бойківські громади розвивати туризм

Автор: Костинюк Олександр

02 Mar, 2023 13:40

Поділитись публікацією
Експерти безкоштовно навчатимуть бойківські громади розвивати туризм

У рамках реалізації проєкту “Бойківські Карпати” упродовж 2023 року триватиме навчання управлінців, працівників освіти і культури, малого і мікробізнесу сфери туризму, креативних індустрій 12 територіальних громад Прикарпаття етнорегіону Бойківщина.

Спікерами і менторами зголосились стати 30 фахівців сфери туризму зі всієї України, пише “Галка” з посиланням на сайт Івано-Франківської ОДА.

Першого березня управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської ОДА за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів розпочало експериментальний проєкт «Бойківські Карпати».

“Ініціатива буде реалізована упродовж року у межах східної частини етнорегіону Бойківщина, територіальні громади якої обрані як пілотна територія для реалізації проєкту”, – йдеться в повідомленні.

Його метою є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.

Деталі за посиланням https://bit.ly/3mdL7hm.