“Електроавтотранс” залишить без струму франківців, які незаконно проклали кабелі на опорах підприємства

Автор: Застава Максим

28 Jun, 2022 13:26

“Електроавтотранс” залишить без струму франківців, які незаконно проклали кабелі на опорах підприємства

У липні комунальне підприємство “Електроавтотранс”, на балансі якого є електроопори, на яких розташовані тролейбусні лінії маршрутів № 2, 3, 4, 5, 6, 7 і 10, а також опори майбутньої тролейбусній лінії по маршруту: вул. Мазепи – вул. Гурика – Південний Бульвар – Північний Бульвар, проводитиме демонтаж усіх сторонніх кабельних ліній.

Читайте також: Зручно і затишно: в "Електроавтотрансі" облаштували релакс-зону для працівників (ФОТО)

Про це йдеться на сайті підприємства, передає “Галка“.

“Чимало франківців нехтують правилами благоустрою в нашій громаді, законами, діючими наказами та правилами, й самовільно, без затвердження технічних умов підприємством та укладення договору з доступу до електроопор, встановлюють волоконно-оптичну лінію на опорах на власний розсуд, завдаючи шкоди майну”, – пояснюють у комунальному підприємстві.

КП «Електроавтотранс», керуючись Законом України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж», надає право доступу до опори контактної мережі: для розміщення телекомунікаційного обладнання та з виробничою метою для підвіски кабелю живлення та для прокладання кабельної лінії у приватних потребах.

Що потрібно, щоб отримати технічні умови та укласти договір з доступу до електроопори?

Замовник звертається із заявою до підприємства про намір експлуатувати опори контактної мережі. В заяві замовник прописує вказує номер опори, точну кількість опор і адресу розміщення. До Заяви додає ситуативну схему підвісу ВОК/ВОЛЗ.

Технічний відділ підприємства, керуючись ЗУ «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж», розробляє технічні умови згідно із заявою замовника.

Відділ бухгалтерського обліку та економічної роботи, керуючись ст. 17 ЗУ «Про доступ до об’єктів будівництва…», проводить розрахунок та надає калькуляцію до кожного договору з розробки та видачі технічних умов (вартість не може перевищувати 50 відсотків мінімальної заробітної плати, яка визначається законом станом на 1 січня поточного року) та договору з доступу на використання опор контактної мережі (вартість не може перевищувати 0,3 відсотка мінімальної заробітної плати за доступ до однієї опори контактної мережі в місяць).

Плата за доступ до однієї опори контактної мережі з метою розміщення телекомунікаційного обладнання становить 350 грн 00 коп. з ПДВ в місяць. Прейскурант вартості послуг затверджується директором та головним бухгалтером підприємства.

“Прохання до франківців, які самовільно, у приватних потребах чи виробничих цілях, розмістили ВОК на електроопорах КП “Електроавтотранс”, звернутися із заявкою про надання технічних умов та укладення Договору з доступу за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Тролейбусна, 40, відділ інформаційних систем, тел. 58-45-68. 

В разі відсутності дозволу на доступ до електроопор, які є на балансі КП “Електроавтотранс”, підприємством буде проведено демонтаж сторонніх кабелів”, – йдеться в повідомленні.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • angry 1
  • angry
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry