Електрокоса чи тример. Вибір господаря

Автор: Турій Роман

02 Сер, 2019 18:10

Електрокоса чи тример. Вибір господаря

Для наведення ладу на подвір’ї справжній господар не стане нікого винаймати навіть тоді, коли дуже заклопотаний.

Це справа свята — подвір’я має бути охайним та привабливим. І хай справи зачекають. А щоб чекати їм не довелося занадто довго, справжній господар обирає електричного помічника, електрокосу або тример, які представлені на ринку досить широко https://allo.ua/ru/trimmery-i-motokosy/tip_trimeri-jelektrokosa/

Електричний тример. Параметри

З першого погляду що коса, що тример призначені для того, аби доводити до ладу газон. Вони не призначені для масштабних плантацій та сільськогосподарського розмаху. Для цього існують мотокоси. Разом із тим деяка різниця між ними є. Тример використовують для догляду за невеличкою ділянкою газону, у той час як електрокоса може впоратись з майданчиком більшої площі.

Електричний тример приємний тим, що він легкий, має багато параметрів для регулювання, та працює зовсім тихо. До того ж на ринку є гарний вибір автономних моделей, які працюють на акумуляторах. Це великий плюс, якщо немає поруч джерела живлення. 

Телескопічна штанга дозволяє налаштувати робочі органи зручно під будь-який зріст, зручно розмістити тример на тілі та довго не втомлюватись під час роботи. Висота різу також має регулюватись, що важливо для декоративних газонів. Варто звернути увагу на тип та форму робочого органу, диску або зубчастого ножа. Найбільш ефективним варіантом буде ніж з трьома лезами, на це є декілька причин:

  1. Йому під силу зрізати навіть товсті будяки.
  2. Не шкодить декоративній траві.
  3. Довго не потребує правки.

Щодо головних параметрів тримера, то ширина дільниці, що обробляється має бути в межах 30-45 см, а потужність двигуна залежить від потреб господаря. Наприклад, маючи невелику ділянку, буде достатньо купити середній тример потужністю 600-700 Вт, а для більшої ділянки згодиться апарат потужністю 1-1,2 кВт. 

Також має значення розташування двигуна. Він може кріпитись в верхній частині, або в нижній. Це залежить від його потужності, але зазвичай не впливає на зручність при роботі, тому що більшість моделей добре збалансовані. Останнім часом на ринку з’явились гібридні моделі тримерів, які можуть працювати як від акумулятора, так і від мережі. Такі прилади дозволяють взагалі не думати про те, де під’єднатися і як далеко можна працювати від подовжувача. Якщо акумулятор розрядився, просто під’єднується кабель живлення і робота продовжується.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry