Енергетики допомогли обладнати центр іпотерапії для дітей з синдоромом Дауна

Автор: Людмила Баран

08 Кві, 2015 17:42

Енергетики допомогли обладнати центр іпотерапії для дітей з синдоромом Дауна

Працівники філії «Коломийський РЕМ» допомагають Коломийському благодійному фонду «Крокус», що опікується дітьми з синдромом Дауна.

Енергетики власними силами закупили необхідні світильники та прожектори і змонтували освітлення на іподромі та у конюшні Фонду. Тож тепер заняття з кінного спорту для діток будуть проходити і у вечірній час, повідомляє прес-служба “Прикарпаттяобленерго”.

У найближчих планах волонтерів – зведення підсобного приміщення для зберігання кормів та реманенту біля конюшні. Для цього уже завезено пісок та будівельні матеріали. Крім того, волонтери планують забезпечити навчальні класи Фонду доступом до мережі Інтернет.

«Ми обрали фонд «Крокус» для цільової допомоги, адже люди, що тут працюють, роблять справді велику безкорисливу справу, – розповідають у Коломийському РЕМ. – У Фонді перша за все не вистачає робочих рук. Тож ми з колегами приходимо сюди у вихідні, для того, щоб прибрати за кіньми та допомогти з господарськими справами, при потребі забезпечуємо транспортом».

Енергетики не планують зупинятися на досягнутому і обіцяють опікуватися Фондом і надалі. Зокрема, сіно зібране на території офісу та енергооб’єктів РЕМ буде передаватися на корм коням.

Під опікою фонду «Крокус» нині перебуває близько 70 дітей та підлітків з інтелектуальними обмеженнями. Працівники Фонду проводять для вихованців розвиваючі заняття, вчать кататися на конях та доглядати за тваринами. Також на іподромі фонду проводяться безкоштовні заняття з іпотерапії для підопічних Коломийського Центру реабілітації інвалідів.

Також коломияни та гості міста можуть кататися тут на конях за плату, роблячи таким чином свій внесок у розвиток доброї справи.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...