Енергетики оновили чат-бот Прикарпаттяобленерго у Viber

Автор: Єва Жасминова

25 Кві, 2020 13:26

Енергетики оновили чат-бот Прикарпаттяобленерго у Viber

Керуйте особовим рахунком електроенергії з мобільного!

На час карантину важливо, щоб люди, залишаючись у своїх домівках, мали  змогу зручно та швидко вирішувати свої побутові справи. Прикарпатські енергетики оновили чат-бот Прикарпаттяобленерго у Viber. Тепер за допомогою боту можна не лише подати показник лічильника електроенергії, але й дізнатись суму до сплати, проглянути заборгованість та заплатити за світло.

Зареєструватись у чат-боті теж стало легше. Для початку роботи потрібно просканувати QR-код чат-бота та розпочати з ним діалог. Щоб почати керувати розрахунками у чаті досить знати номер особового рахунку та, на вибір, прізвище його власника або номер телефону, або номер лічильника.

Внизу сторінки бота є меню команд, а в текстовому полі після кожної команди з’являються детальні підказки. Для зручності, у меню «Як користуватися» є покрокова відео-інструкція, яка допоможе вибрати необхідні команди.

Щодо можливостей бота Прикарпаттяобленерго, то їх стало значно більше. Традиційно, через чат-бот можна подати показник лічильника, натиснувши на команду «Внести показник». Крім цього, користуючись кнопкою меню «Розрахунки», можна отримати інформацію про поточну заборгованість за особовим рахунком, суму до сплати та останній зарахований показник лічильника.

Ще одним вдосконаленням чат-бота є можливість оплатити рахунок. Кнопка меню «Розрахунки» дає змогу вибрати зручний для клієнта спосіб оплати: через Приват24 або Portmone.com.

За допомогою чат-бота Прикарпяттяобленерго у Viber можна повністю керувати своїм особовим рахунком – від подання показника до погашення заборгованості, будь-де з мобільного телефона.

QR-код чат-бота:

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...