Ера керівництва Анушкевичуса нарешті закінчується – громадський активіст про позицію мера щодо озера

Автор: Турій Роман

24 Mar, 2015 10:47

Поділитись публікацією
Ера керівництва Анушкевичуса нарешті закінчується – громадський активіст про позицію мера щодо озера

Громадські активісти відреагували на позицію міського голови щодо занедбаності зеленої зони поблизу озера.

Читайте також: Індустріального парку в Франківську не буде? І взагалі, ті парки десь існують не на папері? – фактчек Галки

Олег Гатало, один з творців руху “Вільне озеро” каже, що слова мера для нього означають кінець ери Анушкевичуса.

“Наш шановний пан мер, який так дбає про наше місто, доречно зауважив, що в тому лайні біля озера водяться тільки наркомани, тому треба то закатати в асфальт, і тим “молодим людям” не буде з чого палити вогні і ділянка стане чистою )))) Але чомусь пан мер не сказав по чиїй вині ця ділянка в такому стані”, – зауважує Гатало.

Зі слів мера, жителі засмічують ділянку і того вона погана. Однак активіст вважає, що стежити за порядком зони – прерогатива саме влади.

“Якби вона облагороджувалася, прибиралася, освітлювалася, то там би теж не було би куп сміття. Чи може пан мер вважає що з іншої сторони вул. Мазепи живуть культурні люди, і тому в парку ім. Тараса Шевченка не видно куп сміття, а зі сторони озера живуть одні рагулі? Напевно це він і мав на увазі, враховуючи що і він там живе ))) І дивно, коли мер міста з вікон бачить купи лайна і сміття, але нічого не робить щоб це виправити. Що ж тоді твориться в тих частинах міста які він з вікна не бачить. Га ?”, – запитує активіст.