Ernest Airlines зупинив виконання всіх рейсів: як повернути кошти за авіаквитки

Автор: Костинюк Олександр

13 Січ, 2020 13:07

Ernest Airlines зупинив виконання всіх рейсів: як повернути кошти за авіаквитки

Авіакомпанія Ernest Airlines з 11 січня 2020 року зупинила виконання всіх власних рейсів.

Відповідне повідомлення розміщене на офіційному сайті авіакомпанії flyernest.com

“Виконуючи рішення Національного управління цивільної авіації Італії (ENAC) від 29.12.2019 щодо тимчасового призупинення дії нашої експлуатаційної ліцензії, ми не змогли продовжити виконання рейсів з 11.01.2020. Відповідно ми просимо пасажирів не приїжджати до аеропорту”, – йдеться у повідомленні на сайті.

Нагадаємо, що 29 грудня Національне управління цивільної авіації Італії ENAC оголосило про призупинення ліцензії Ernest з 13 січня 2020 року.

“Ми зробили все можливе задля того, щоб виконати та прогарантувати максимально можливу кількість рейсів у святковий період та щоб допомогти пасажирам, хто подорожував чи мав намір подорожувати з нами протягом останніх двох тижнів та хто, на жаль, постраждав від затримок або відмін рейсів. На жаль, положення від 29.12.2019 призвело ряду блокад та труднощів у нашій діяльності”, – зазначили в авіакомпанії Ernest Airlines.

Останні декілька днів багато з рейсів авіакомпанії Ernest було скасовано чи перенесено на інші дні. На сайтах аеропортів Львова, Харкова, Києва та Одеси рейси Ernest, що мали відбутися сьогодні чи завтра, позначені як скасовані.

Як повернути кошти за авіаквитки Ernest?

Всі пасажири, які мали відміну рейсу, можуть зробити запит на повне повернення вартості квитка через онлайн форму або звернутися за контактами нижче:

В авіакомпанії Ernest Airlines повідомляють, що ліцензію може бути відновлено, якщо авіакомпанія Ернест С.п.А. виконає передбачені чинним законодавством вимоги, після чого ENAC матиме підстави відкликати своє рішення.

“Ми докладаємо всіх зусиль заради того, щоб положення було відкликано, але нам необхідний час для надання всіх необхідних вимог згідно Регламенту ЄС № 1008 від 2008, щоб підтвердити нашу фінансову стабільність для відновлення операційної діяльності”.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry