Естетичний та інклюзивний: як виглядатиме оновлений простір франківського Пласту (ПРОЄКТ)

Автор: Зелінська Таня

01 Nov, 2021 15:13

Естетичний та інклюзивний: як виглядатиме оновлений простір франківського Пласту (ПРОЄКТ)

Пласт створює сучасний, естетичний та інклюзивний простір для занять та заходів в Івано-Франківську.

Цього року станиця Івано-Франківськ Пласту-НСОУ взяла участь в конкурсі «Бюджет участі» з проєктом благоустрою території та отримала перемогу завдяки підтримці громади, інформує “Галка” з посиланням на фб-сторінку Пласт Івано-Франківська.

Керуючись порадами архітектора та інших фахівців, розробили детальний план території та проєкт благоустрою простору, де діти, юнацтво, а з ними й молодь зможуть комфортніше і безпечніше розвиватися та зростати й бути надійним підґрунтям у розбудові державності, завдяки пластовій методі виховання.

“«Пластун любить красу й дбає про неї» – це 13 точка Пластового закону. Отож, ми дбаємо й захищаємо природу навколо нас: запланували додаткове озеленення території. Згідно з проєктом передбачене висадження дерев та кущів, облаштування квітників та компостерів”, – йдеться у дописі.

Також для проведення занять на території будуть змонтовані вуличні меблі та сцена, яка в дощову погоду перетворюється на зручний і комфортний сховок, а з протилежного боку переобладнаний спортивний куток та мінітир для різноманітних вправ.

Завдяки підтримці громади проєкт вже почали реалізовувати й згодом у Пласті обіцяють прозвітувати про стан справ. Перемога у конкурсі «Бюджет участі» – це один з етапів проєкту, що забезпечує облаштування покриття майданчика і висадку дерев та кущів.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry