Facebook не дозволив оприлюднити фото цибулі через «надмірну сексуальність»

Автор: Зелінська Таня

12 Жов, 2020 21:44

Facebook не дозволив оприлюднити фото цибулі через «надмірну сексуальність»

В автоматичної системи розпізнавання контенту Facebook власне уявлення про сексуальність.

Фірма The Seed Company by E.W. Gaze намагалася спокійно розмістити на Facebook рекламу насіння цибулі. Проте, їй відмовили в публікації фото. Здавалося б, трапитися в рекламі може будь-що, але причина, що соцмережа їм назвала, виглядає, щонайменше, дивно.

Справа в тому, що Facebook визнав знімки цибулі занадто сексуальними. Алгоритм, що має автоматично розпізнавати вміст для дорослих та не пропускати його на публікацію, знайшов щось таке й тут. Проте, на фото ми бачимо тільки цибулю Walla Walla, що лежить у корзині. Менеджеру компанії навіть знадобився час, аби зрозуміти, що відбувається. Вийшло, що система просто побачила в цибулі щось схоже на груди чи сідниці.

“Отже, ми тільки що отримали повідомлення від Facebook про те, що фотографія, яка використовується для нашого насіння цибулі Walla Walla, є «відверто сексуальною» й тому не може рекламуватися для продажу на їхній платформі… Ви бачите це?”, – йдеться у дописі.

Пізніше представники соцмережі принесли офіційні вибачення за помилку, що допустила їхня система, пише geek.informator.

“Ми використовуємо автоматизовані технології, щоби виключити наготу в наших додатках, але іноді вони не можуть відрізнити цибулину від… ну, ви знаєте”.

https://www.facebook.com/TheSeedCompanyNL/posts/2683168191946074?__xts__%5B0%5D=68.ARDSyZlauRExrYel-fqD_qhyxHmIRQM-mkUnDoBajl2aOyQKUk26nn4D90Z4ddGh8jEzrS3B_Vh_AgE0_8og4yxHYcifJK4cW55ZFmkjpnmljkJWVUt6fPjWBhaVykVMs9EKoSTGCY3VOnaAIPEp3T5UDnz_j948LOMM–oERzRagsiHKPhhH5oKA2SdijqNrn874LTtcgA73g4kpvfA-qlNFyxRk1Df_nfg1dClaLTnBnSsrkdBFYTzATpY5RyNtFpNhvv1VV5LqbZW0DkNIgAJXDKAyiZTaQFO-ST71mhQeajxr3Sl6fM_bfu1wzz4WFs2Ma1BamVN7y97flz1cfti0GKo&__tn__=-R

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...