Facebook та Instagram відновили роботу і пояснили причини збою

Автор: Турій Роман

05 Жов, 2021 08:13

Facebook та Instagram відновили роботу і пояснили причини збою

Соцмережі Facebook та Instagram відновили роботу після глобального збою, який тривав більше шести годин.

Представник Facebook підтвердив, що сервіси повільно повертаються в онлайн, але попередив, що для стабілізації сервісів потрібен час, пише “Галка” з посиланням на УП.

Платформи стали недоступними, адже користувачі не були коректно спрямовані системою доменних імен (Domain Name System, DNS). Система дозволяє перенаправляти користувачів на потрібну адресу. Ці налаштування контролює безпосередньо Facebook.

Зовнішній злам є найменш імовірним, адже така потужна атака потребувала б або чималої координації зусиль потужних злочинних груп, або надновітніх технологій.

Згодом Facebook Inc назвала причину шестигодинного збою на своїх ресурсах Facebook, Instagram та Whatsapp – це зміни конфігурації маршрутизаторів.

“Наші інженерні групи дізналися, що зміни конфігурації магістральних маршрутизаторів, які координують мережевий трафік між нашими центрами обробки даних, викликали проблеми, які перервали цей зв’язок.

Це порушення мережевого трафіку зумовило каскадний вплив на способи зв’язку наших центрів обробки даних, в результаті чого наші послуги були зупинені”, – зазначили у Facebook Engineering.

Тим часом фінанси засновника Facebook Марка Цукерберга за кілька годин зменшилися на $6,7 млрд.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...