Facebook заблокував рекламні аккаунти користувачам з Криму

Автор: Єва Жасминова

08 Jun, 2016 21:00

Поділитись публікацією
Facebook заблокував рекламні аккаунти користувачам з Криму

Про це повідомляють численні підприємці на сторінках мережі – пише SearchEngines.

Відключення рекламних екаунтів для жителів Криму почалося 1 червня. За тиждень можливість просування бізнесу в Facebook зникла у всіх. При спробі створити кампанію і здійснити проплату, ця можливість блокується.

При зверненні в службу підтримки, після численних перевірок, відправлень сканів паспорта і т.д. кримські користувачі отримують однакову відповідь про те, що функція проведення платежів в цьому регіоні не підтримується.

«Ще півтора роки тому вони [жителі Криму] втратили можливість користуватися Google AdWords і заробляти на AdSense, з плином часу їм відмовляли в обслуговуванні інші компанії, наприклад, Steam, тепер ось черга дійшла і до Фейсбуку» – пише засновник коворкінгу «Термінал 42», колишній директор «Яндекс-Україна» Сергій Петренко – «правда, на цей раз все виглядає безнадійніше. Адже Facebook – соціальна мережа, кожен рекламодавець так чи інакше використовує і персональні її функції і тому не засвітитися, як це пропонують, практично неможливо. Фактично, будь-який випадковий візит з реальним IP на сторінку, де стоїть кнопка Facebook – а де, скажіть, будь ласка, знайти сторінку, де її немає? – Спалить власника екаунта, як резидента Криму, за комерційні відносини з яким компанія Facebook Inc. зазнає дуже серйозну відповідальність».

Блокування поширюється на всіх користувачів, фізично знаходяться на території Криму, і ніяк не залежить від того, яка платіжна карта використовувалася рекламодавцем і на чиє ім’я вона оформлена. Цікаво, що при наступному підключенні з некримських IP-адрес функціональність рекламного екаунта автоматично не відновлюється.

Нагадуємо, що користувачі Facebook на пристроях Android більше не зможуть відправляти особисті повідомлення без програми Messenger.