Фахівці з Польщі допоможуть вирішити екологічні проблеми області

Автор: Людмила Баран

23 Тра, 2014 13:53

Фахівці з Польщі допоможуть вирішити екологічні проблеми області

Голова ОДА зустрівся з представниками Польсько-Української Господарчої Палати. Вони повідомили, що будуть ділитися з колегами досвідом підготовки та реалізації екологічних проектів.

Читайте також: Порошенко призначив нового голову ОДА

Голова комітету екології Польсько-Української Господарчої Палати Мацєй Тшєцяк пропонує студентам, представникам громадських організацій, державним службовцям стажування у різних інституціях Польщі: від громадських осередків до урядових установ.

«Найважливішу мету нашої співпраці з Івано-Франківською областю вбачаємо в тому, щоб поширити досвід, здобутий Польщею 20 років тому під час інтеграційних процесів, в яких особлива увага зосереджувалася на екологічних проблемах», — сказав пан Тшєцяк.

Голова ОДА Андрій Троценко сказав, що задля вирішення проблем фінансування екологічних проектів, український уряд розпочинає реформу органів місцевого самоврядування та децентралізацію фінансів. «В результаті цього наші області мають запрацювати повноцінно на кшталт того, як працюють воєводства в Польщі, максимально акумулюючи кошти для вирішення господарських екологічних проблем на місцях», — зазначив Троценко.

Наразі найболючішими для Івано-Франківщини, як зазначалося, є проблеми у Калуській промисловій зоні, питання очищення стічних вод та поводження з твердими побутовими відходами.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...