Фахівці з Польщі допоможуть вирішити екологічні проблеми області

Автор: Людмила Баран

23 May, 2014 13:53

Поділитись публікацією
Фахівці з Польщі допоможуть вирішити екологічні проблеми області

Голова ОДА зустрівся з представниками Польсько-Української Господарчої Палати. Вони повідомили, що будуть ділитися з колегами досвідом підготовки та реалізації екологічних проектів.

Читайте також: Віктор Анушкевичус: з Палійчука-голови ОДА толку не було ніякого

Голова комітету екології Польсько-Української Господарчої Палати Мацєй Тшєцяк пропонує студентам, представникам громадських організацій, державним службовцям стажування у різних інституціях Польщі: від громадських осередків до урядових установ.

«Найважливішу мету нашої співпраці з Івано-Франківською областю вбачаємо в тому, щоб поширити досвід, здобутий Польщею 20 років тому під час інтеграційних процесів, в яких особлива увага зосереджувалася на екологічних проблемах», — сказав пан Тшєцяк.

Голова ОДА Андрій Троценко сказав, що задля вирішення проблем фінансування екологічних проектів, український уряд розпочинає реформу органів місцевого самоврядування та децентралізацію фінансів. «В результаті цього наші області мають запрацювати повноцінно на кшталт того, як працюють воєводства в Польщі, максимально акумулюючи кошти для вирішення господарських екологічних проблем на місцях», — зазначив Троценко.

Наразі найболючішими для Івано-Франківщини, як зазначалося, є проблеми у Калуській промисловій зоні, питання очищення стічних вод та поводження з твердими побутовими відходами.

Теги: