Факельною ходою і панахидою в Івано-Франківську вшанували пам’ять Небесної сотні (ФОТО)

Автор: Турій Роман

19 Лют, 2016 07:00

Поділитись публікацією
Факельною ходою і панахидою в Івано-Франківську вшанували пам’ять Небесної сотні (ФОТО)
Вся Україна вшановує другу річницю загибелі Небесної сотні. Сотні франківців пом’янули подвиг героїв факельною ходою і панахидою.

Хода розпочалася на Вічевому майдані, звідки кілька сотень містян, представників влади і активістів “Свободи” із всіх районів з факелами у руках вирушили до Меморіального кладовища, інформує  Бліц-Інфо.

На початку колони несли портрети героїв Небесної сотні: свободівця Сергія Дідича, який загинув рівно два роки назад – 18 лютого, Романа Гурика, Ігора Дмитріва, Василя Шеремета, Ігора Ткачука, Богдана Калиняка та Михайла Костишина.

“Сьогодні друга річниця з дня загибелі нашого побратима Сергія Дідича з яким я був на Майдані, зїв не один кусок хліба, спав на одній підлозі. Ми часто розмовляли про майбутнє України. Ми сьогодні вшановуємо не тільки Сергія Дідича, а й всіх тих, хто віддав своє життя за те, щоб країна жила краще та були зміни. Хоча на сьогоднішній день ці зміни не відбулися, тому ми змушені довести до логічного завершення ті ідеали за які загинули наші побратими”, – зазначає голова Косівської районної організації “Свобода” Роман Матейчук.

Під вигуки “Слава Україні”, “Герої не вмирають”, “Честь і слава героям Станіслава” та інших учасники ходи дійшли до Меморіального скверу. Там священики відслужили панахиду за загиблими героями Небесної сотні, а громадськість поклала квіти і лампадки до пам’ятного хреста.