Факультет архітектури святкує 10-річний ювілей

Автор: Людмила Баран

01 Jul, 2014 13:49

Поділитись публікацією
Факультет архітектури святкує 10-річний ювілей

До Дня архітектора в Івано-Франківську відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Університету нафти і газу та виставка їхніх  проектів.

Цього року факультет архітектури Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу представив на суд громадськості дипломні роботи своїх студентів. На виставці у галереї Бастіон можна ознайомитися зі сміливими рішеннями з будівництва нових споруд в області  і реконструкції міського середовища Івано-Франківська.

“Хочу подякувати університету за велику кількість позитивних досягнень. Я переглянув виставку і побачив, що тут представлено багато цікавих проектів. Я сам інженер-механік, тому розумію, що таке лінії і пропорційні співвідношення. В цих роботах не лише консерватизм, а й креатив. І бажаю, щоб ці проекти були не лише на папері, а втілювалися у реальності”, – звернувся до присутніх на урочистому заході міський голова Віктор Анушкевичус.

На факультеті архітектури навчається 300 студентів, діє 5 кафедр. Дипломи 1 липня отримали 22 нові спеціалісти.

“Пам’ятаймо, що нашим обов’язком як архітекторів є дбати про наше місто, берегти його історичну спадщину і водночас розвивати сучасний європейський комфорт. Адже архітектор повинен вміти відповідати вимогам сьогодення, але служити вічності”, – сказала випускниця університету Катерина Негрич.

Фото – Юрій Гриньків