Фаворов запропонував Насалику обговорити спірні питання на боксерському рингу

Автор: Костинюк Олександр

22 Jun, 2019 08:47

Поділитись публікацією
Фаворов запропонував Насалику обговорити спірні питання на боксерському рингу

Керівник газового дивізіону НАК “Нафтогаз” Андрій Фаворов запропонував міністру енергетики Ігорю Насалику зустрітися на боксерському рингу в Одесі.

Читайте також: У прикарпатських громад просять віддати гроші "соцеконому". "Щоб проаналізувати та правильно розподілити", - заспокоює Шмигаль

Про це Фаворов написав у Facebook у відповідь на заяву міністра про зрив планів з підвищення видобутку газу державною компанією “Укргазвидобування”, передає “Економічна правда”.

“Давайте побоксуємо. Давайте подискутуємо. Чекаю вас на рингу”, – запропонував він.

“Всі запаси передавалися у державну компанію “Укргазвидобування”, яка з 2016 і до 2020 року повинна була наростити видобуток газу з 14,5 млрд кубометрів до 20 млрд (згідно зі Стратегією 20/20). Але вони просто утилізували близько 40 млрд грн, не отримавши ніякого результату”, – заявив Насалик виданню Главком.

Говорячи про колишнього директора держкомпанії Олега Прохоренко, міністр заявив: “чесно кажучи, я б набив йому морду”.

Фаворов у відповідь написав, що 6 липня на рингу в Одесі бере участь у бою в рамках проекту “Бокс білих комірців”, і його опонент може помінятися з Насаликом місцями.

“На правах в.о. директора Укргазвидобування готовий зустрітися з вами у зручний для вас час, щоб обговорити перспективи, нашу інвестиційну програму, 4-річну історію отримання ліцензій і все те, що робить наш 20 000 колектив, щоб подолати природне падіння видобутку на 1,5 млрд кубометрів/рік на родовищах, виснажених на 85%. Чи можемо обговорити у вас в офісі. Якщо вам зручніше, можемо зустрітися 6-го липня в Одесі на рингу”, – написав Фаворов.