Фаза занепокоєнь і обурень минула – Романюк про трагедію 17 липня

Автор: Турій Роман

18 Jul, 2014 09:40

Поділитись публікацією
Фаза занепокоєнь і обурень минула – Романюк про трагедію 17 липня

Вчорашня трагедія, яка сталася в Донецькій області, стане 295 сходинками до краху режиму Володимира Путіна.

Про це в коментарях виданню www.galka.if.ua сказав депутат обласної ради Юрій Романюк.

«Путін і Кремль довели всьому світові, що вони ведуть війну проти України, що вони винні в загибелі 295 мирних громадян, серед яких було 80 дітей. Їх кров сто відсотків лежить на Путіну. Йому не вдасться уникнути відповідальності за скоєне. Наскільки я розумію, у Штатів є доказова база причетності РФ до трагедії із літаком малайзійських авіаліній», – говорить Юрій Романюк.

За його словами, трагедія, яка сталася 17 липня, стане для Європи такою ж трагедією, як теракт 11 вересня 2001 року для США.

«Фаза обурень і занепокоєнь пройшла. Війна переходить у нову фазу», – каже політик.

На його думку, Росія має бути признаною країною терористом на засіданні Радбезу ООН, виключена з ООН, а Україна має стати членом НАТО уже восени цього року на саміті НАТО в Уельсі.

«Росія має бути поставлена не те що на коліна, а раком, режим Путіна має бути повністю знищеним. Його треба підірвати економічно», – говорить Романюк і пропонує окрім того, заборони російським літакам покидати повітряний простір країни.

Європа поплатилась за свою бездіяльність, вважає політик.

«Пропоную провести фрау Рібентропп і Оланду відео-конференцію із терористом Гіркіним із приводу останніх подій, щоби війти в його становище», – відзначає Романюк.