Федорів розповів, які завдання перед ним поставив президент Зеленський

Автор: Турій Роман

27 Кві, 2020 15:13

Федорів розповів, які завдання перед ним поставив президент Зеленський

Новопризначений голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів під час брифінгу 27 квітня розповів, які завдання перед ним поставив під час призначення президент Володимир Зеленський. 

Головний акцент, каже Федорів – боротьба з корупцією.

“В мене позиція чітка і однозначна – категоричне несприйняття будь-яких корупційних проявів. Жодних індульгенцій – хто порушить законодавство, буду вживати заходів з правоохоронними органами. Тому звертаюся до всіх керівників – прошу належного ставлення до бюджетних грошей, ресурсів та майна”, – зазначив голова ОДА, пише “Галка”. 

Наступне завдання – боротьба проти коронавірусної інфекції. Йдеться про належну кількість засобів захисту для медиків і закладів, доплата медикам, які лікували коронавірусну інфекцію у прикарпатців.

“В тижневий термін очікую виплат лікарям. Якщо в якихось лікарнях треба буде додатково розібратися, я допоможу. Але наголошую, в області є ресурси на доплати за березень в розмірі 300%”, – сказав Федорів.

Наступне завдання – виконання бюджету та програми “Велике будівництво”. Наразі, каже голова ОДА, за перший квартал, відрахування в дердбюджет, обласний і місцеві бюджети вдалося виконати. Щодо квітня – вже помітне “серйозне просідання”.

Голова ОДА наголосив, що актуальні проблеми регіону вирішують з головою обласної ради Олександром Сичем та мером Івано-Франківська Русланом Марцінківом.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...