Фестиваль “Energy fest. Нова генерація” об’єднав Бурштинську та Криворізьку ТЕС (ФОТО)

Автор: Застава Максим

08 Сер, 2018 14:46

Фестиваль “Energy fest. Нова генерація” об’єднав Бурштинську та Криворізьку ТЕС (ФОТО)

Бурштинці, в тому числі працівники ДТЕК Бурштинської ТЕС, відвідали дводенний рок-фестиваль «Energy fest. Нова генерація», що пройшов днями у Зеленодольську Дніпропетровської області за підтримки ДТЕК Криворізької ТЕС.

Читайте також: Понад 70 мільйонів гривень отримають ОТГ Прикарпаття на розвиток інфраструктури

Новий досвід, плани на майбутнє міст-побратимів та мегавати позитивних вражень – результат поїздки.

Зеленодольськ та Бурштин – міста-побратими, що мають багато спільного; передусім, це енергетичний напрям. Бурштинська та Криворізька станції – містоутворюючі підприємства і, до того ж, соціальні партнери міст. Цього літа регіони об’єднали ще й фестивалі. У Бурштині наприкінці червня відбувся рок-фест «Енергетичний вихор», на який містяни запросили друзів з Зеленодольська. А мешканці Зеленодольської ОТГ в кінці липня мали «Energy fest», на якому побували і галичани.

Цього року у Бурштині вперше, у Зеленодольську вдруге компанія ДТЕК підтримала рок-фестиваль. Десятки локацій, спортивні змагання, безліч атракціонів, шоу хімічних дослідів, звісно, фантастичний музичний супровід та вечір під ТНМК – таким був «Energy fest». На свято в Зеленодольськ поїхали представники агенції місцевого економічного розвитку (АМЕР) міста Бурштина, міської та молодіжної рад, волонтери «Енергетичного вихору», працівники станції.

«Я як ініціатор фестивалю в Бурштині та організатор рок-дійства привіз із Зеленодольська багатий досвід. Цікаво було порівняти два фестивалі та взяти від колег щось корисне на майбутнє. Мої враження від «Еnergy fest» лише позитивні, я налагодив зв’язки та завів цікаві знайомства. І вкотре переконався: ми не просто маємо багато спільного, ми – єдині», – поділився враженнями голова Молодіжної Ради Бурштина Сергій Редькін.

Окрім яскравих фестивалів, енергетиків єднають інші проекти соціального партнерства – цього року діти шкіл обох міст брали учать в програмі ДТЕК з енергоефективності, а небайдужі спортсмени спільно встановили майданчика для воркаута для бурштинців.

«ДТЕК Бурштинська ТЕС з початку року реалізовує проект «Бурштин – місто доброї енергії», в рамках якого ми і провели фестиваль «Енергетичний вихор». Це один із наймасштабніших заходів всього року, і ми раді, що він видався успішним. Ми як стратегічний партнер міста дбаємо не лише про виробництво, податки та робочі місця, а й створюємо умови для розвитку мешканців. Це наша відповідальність перед містянами та перед працівниками. Одним із її проявів є обмін досвідом з містом-побратимом Зеленодольськ», – прокоментував директор ДТЕК Бурштинська ТЕС Денис Шмигаль.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry