Фестиваль “Грім Карпат” перенесли на початок червня

Автор: Людмила Баран

07 Тра, 2014 11:30

Поділитись публікацією
Фестиваль “Грім Карпат” перенесли на початок червня

У зв’язку з трагічними подіями в Україні ІІ Фестиваль феєрверків, що мав відбутися 11 травня,  проведуть у червні. Тож усі, хто вже придбав квитки, можуть не тривожитись.

Читайте також: Футболісти "Прикарпаття" у контрольному матчі забили шість голів "Агрону" з Тернопільщини (ФОТО)

Про це 7 травня повідомили журналістам організатори заходу.

За їх словами, дійство, як і планували відбудеться на стадіоні “РУХ”. Під час “Грому Карпат” виступить Кузьма Скрябін. Поки що визначили орієнтовну дату — 5 червня.

Вже  2 тис  людей купили квитки,  тому фестиваль не скасували, а перемістили в часі.  Планується залучити всього 10 тис глядачів. Продаж квитків продовжується за ціною від 60 до 90 грн.

«На організацію фестивалю не витратили жодної копійки з міського бюджету»”, — повідомив  Володимир Соловйов —начальник управління у справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики. Він також зазначив, що зараз складний рік, дуже багато негативу, тож варто проводити позитивні заходи.Володимир Соловйов сподівається, що такий фестиваль стане традиційним для завершення святкувань Дня міста.

Під час “Грому Карпат” організатори хочуть створити патріотичну атмосферу. Роздаватимуть українські прапори, влаштують синьо-жовтий фейсарт. Глядачам пропонують приходити у вишиванках.

Теги: