Філатов назвав Ляшка виродком і пригрозив повісити його своїми руками. Заради піару кинув добровольців під кулі

Автор: Турій Роман

05 Aug, 2014 08:04

Поділитись публікацією
Філатов назвав Ляшка виродком і пригрозив повісити його своїми руками. Заради піару кинув добровольців під кулі

Заступник голови Дніпропетровської ОДА Борис Філатов назвав народного депутат Олега Ляшка виродком за те, що він парячись на штурмі Донецька батальйонами «Азов» і «Шахтарськ» кинув хлопців піл кулі.

Читайте також: Понад 4 200 прикарпатців отримали бустерну дозу вакцини від "ковіду". У "Дії" можна завантажити відповідний сертифікат

«Ну що, виродки, попіарились? Повідомили, бойові підараси – Ляшко і Мосійчук, що “Азов” з “Шахтарському” штурмують Донецьк? Пораділи, мразі?

Вам, нікчемам, невідомо, що такі операції не роблять силами добровольців без підтримки армії і в “Фейсбуці” про це не кричать», – написав на своїй сторінці у Фейсбуці Філатов.

За його словами, такий піар призвів до того, що хлопці потрапили у засідку і понесли втрати.

«Уже близько 11 “трьохсотих”, включаючи хлопця з відірваної ногою. А “приватна армія Коломойського” ​​тире батальйон “Дніпро” в особі штурмового взводу організовує відхід та евакуацію. А “мародер” Корбан жене туди “швидкі”. Зловлю, вас, виродків, – повішу своїми руками. А все “журналісти”, які розігнали “новина” Ляшка (включаючи ідіотів з холдингу “1 + 1”) повинні накласти на себе руки», – написав Філатов.

Нагадаємо, Ляшко заявив про те, що «Азов» і «Шахтарськ» штурмують Донецьк. При цьому він не залишився із хлопцями там, де «гаряче», а вчора вилетів до Луганська.