Фільм режисера з Прикарпаття Володимира Мули номінували на AIPS Sport Media Awards

Автор: Борис Марія

16 Mar, 2023 20:26

Поділитись публікацією
Фільм режисера з Прикарпаття Володимира Мули номінували на AIPS Sport Media Awards

Документальна стрічка режисера Володимира Мули з Городенківщини “Нація футболу” номінована на AIPS Sport Media Awards 2022 у категорії Video Documentary.

Про це повідомили у Держкіно, передає Галка.

“Шанс вибороти перемогу для України у галузевій премії AIPS Sport Media Awards — чудова новина для всієї нашої команди. Переконаний, що “Нація футболу” припаде до душі міжнародному журі та складе конкуренцію проектам від провідних світових мовників”, — зазначає Володимир Мула.

Оголошення результатів та церемонія нагородження відбудеться в Сеулі 9 травня 2023 року. Повний перелік довгого списку AIPS Sport Media Awards 2022 у категорії Video Documentary можна переглянути на сайті AIPS.

Картина “Нація футболу” розповідає історію становлення української збірної з футболу, реконструюючи події завдяки ретельній роботі з архівами, зйомками бекстейджу та ексклюзивними зірковими інтерв’ю від Андрія Шевченка, Олега Блохіна, Йожефа Сабо, Артема Мілевського, Олександра Зінченко, Олександра Шовковського, Руслана Ротаня, Андрій П’ятова, Леоніда Буряка та інших зірок українського футболу.

“Нація футболу” створена Teleprostir Studio за підтримки Державного агентства України з питань кіно й Міністерства культури та інформаційної політики України.