Фінал чемпіонату України з футзалу: франківський “Ураган” здобув першу перемогу (ФОТО)

Автор: Застава Максим

09 May, 2021 10:46

Франківський футзальний клуб “Ураган” переміг херсонський “Продексім” з рахунком 3:0. Матч відбувся восьмого травня у Херсоні.

Це був перший поєдинок між командами у фінальній серії Екстраліги, пише Суспільне Карпати.

Переможець цієї серії стане чемпіоном України.

Фінал чемпіонату України з футзалу: франківський "Ураган" здобув першу перемогу

Відкрили рахунок на дев’ятій хвилині франківці – ударом у “дев’ятку” відзначився Ярослав Лебідь. Далі у першому таймі команди проводили численні атаки, проте забити не вдалося нікому.

На початку другого тайму “дракони” розіграли комбінацію, яку результативно завершив Микола Микитюк. Франківці подвоїли свою перевагу – 2:0.

Після пропущеного гола “Продексім” почав відіграватися. Херсонці атакували ворота франківців, проте безрезультатно. Воротар “ураганівців” Роман Колток відбивав численні удари суперників.

Згодом, аби відігратися, херсонська команда почала грати у п’ять польових гравців і залишила ворота порожніми. Франківці скористалися цим – Даниїл Абакшин перехопив м’яч і влучив у порожні ворота – 3:0. З таким рахунком матч і завершили.

Наступний поєдинок фінальної серії команди зіграють дев’ятого травня о 14:00 годині. Третій матч відбудеться у Франківську 17 травня.

Чемпіоном України стане команда, яка здобуде три перемоги.