“Фінансування природоохоронної діяльності вкрай важливе”, – Едуард Прощук

Автор: Єва Жасминова

24 Кві, 2020 18:43

“Фінансування природоохоронної діяльності вкрай важливе”, – Едуард Прощук

 23 квітня, відбулось чергове засідання екологічного комітету в дистанційному режимі. Члени комітету підтримали створення робочої групи й напрацювання законопроекту для повернення обсягу природоохоронних коштів та не підтримали постанову про Програму діяльності Кабміну.

«На сьогоднішньому дистанційному засіданні, після детального обговорення з колегами не підтримали постанову про Програму діяльності Кабміну, оскільки вона передбачає скорочення фінансування на природоохоронну діяльність, а це сьогодні вкрай важливо», – прокоментував член екологічного комітету Едуард Прощук.

«Одноголосно підтримали важливу пропозицію колеги Лесі Василенко (Партія «Голос”) про створення робочої групи для напрацювання змін до держбюджету й залучити зацікавлені сторони та представників Мінекоенерго.
Щоб на виході отримати проект закону, який дозволяє повернути природоохоронні кошти в тому обсязі, в якому вони були до скорочення витрат. Зокрема для фінансування природоохоронних заходів та управління Зоною відчуження. Йдеться не лише про останні пожежі в Чорнобилі, адже окрім охорони природи ця зона потребує відновлення інфраструктури», – додав народний депутат Едуард Прощук.

Частину питань порядку денного комітету перенесли та відправили на доопрацювання.
Як раніше повідомляв народний депутат Едуард Прощук, ймовірно депутати працюватимуть у такому форматі засідань під час карантину.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...