ФК “Калуш” на виїзді забив три “сухих” м’ячі лідерам чемпіонату (ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

21 Oct, 2019 09:13

ФК “Калуш” у рамках чергового туру Другої “А” ліги в гостях переграв одного з лідерів чемпіонату – тернопільську “Ниву”.

Поєдинок у Тернополі став дебютним для нового наставника “червоно-чорних” Степана Матвіїва, інформує Sport.if.ua.

І дебют для нового коуча видався дуже вдалим, адже калушани у гостях завдали поразки лідеру групи “А”, а заразом і принциповому супернику тернопільській “Ниві”. Щоправда, початок матчу був за тернополянами, які будь-що намагалися забити швидкий м’яч і підтвердити свої чемпіонські амбіції.

Витримавши стартовий натиск “червоно-чорні” не лише відсунули гру від власних воріт, а й почали диктувати свої умови на полі. Апогеєм першого тайму став забитий м’яч у виконанні гостей. Роман Лебедь, поборовшись у воротарській господарів, потужним ударом приголомшив і голкіпера Механіва, і всю тернопільську публіку – 0:1.

По перерві калушани обрали тактику гри на утримання переможного результату, за що ледь не поплатились. Спочатку поперечка на пару зі Злотарем врятували гостей від неминучого голу, а за кілька миттєвостей “круглий” таки потрапив у сітку воріт, та лайнсмен зафіксував положення поза грою у нападника “Ниви”.

Як це вже було у першій половині зустрічі “Калуш” “перетерпів”, і в швидкій контратаці подвоїв перевагу у рахунку. Після перехоплення в центральному колі Роман Лебедь кинув у прорив Андрія Ременюка, який, не зближуючись з голкіпером вразив нижній кут воріт – 0:2.

Повна ж капітуляція тернополян сталася через шість хвилин після того, коли Механів у відчаї збив надреактивного Данила Книша у власній карній. Покарання впевнено виконав сам постраждалий – 0:3.

“Калуш” перемагає лідера і в гарному настрої готується до домашнього поєдинку проти вишгородського “Діназу”.