ФК “Калуш” переграв тернопільську “Ниву” і очолив турнірну таблицю

06 Сер, 2018 15:46

У третьому турі Другої ліги “Калуш” мінімально переграв тернопільську “Ниву”, що дозволило їм разом з “Черкащиною-Академією” очолити групу “А”.

Перед матчем калушанам вдалося дозаявити Данила Книша, що минулого сезону виступав у кам’янській “Сталі”, а тепер захищатиме кольори калуського клубу.

З перших хвилин калушани на правах господарів грали першим номером, взявши м’яч під свій контроль. І саме господарі створили перший небезпечний момент, коли Дмитро Скакун змістився з лівого флангу і пройшов захисника, але удар вийшов не надто сильним і став легкою здобиччю для голкіпера тернополян.

“Жовто-зелені” відповіли потужним, але неточним пострілом зі штрафного. Суперники грали фактично без центру поля, тож забитий гол став лише питанням часу. На екваторі тайму Данило Книш чудовим пасом розрізав оборону тернополян, тим самим вивіши Дмитра Скакуна на рандеву з голкіпером. Оборонцям “Ниви” нічого не залишалось, як збивати нашого нападника – арбітр справедливо вказав на “точку”. Вирок впевнено виконав сам постраждалий і розпочав лік голам у новій команді – 1:0.

На хвилі успіху “Калуш” помчав забивати другий м’яч. Спочатку дальній удар Дмитра Скакуна пройшов над поперечкою, а згодом Богдан Іванченко міг створити міні-шедевр, але з його ударом в падінні через себе впорався голкіпер.

Опісля двічі могла зрівнювати рахунок “Нива”, – воротар калушан виручив. За мінімальної переваги “червоно-чорних” суперники пішли на перерву, інформує Sport.if.ua.

Після відпочинку калушани дещо віддали ініціативу супернику. Вихід Владислава Танчина додав калушанам більшої варіативності та швидкості в атаках.

На 70-ій хвилині “Нива” таки зрівняла рахунок, але боковий арбітр зафіксував положення поза грою.

У підсумку, 1:0 – “Калуш” вдруге поспіль перемагає вдома і стає лідером групи А Другої ліги. Наступний свій матч калушани проведуть у суботу, 11 серпня, проти білозірської “Черкащини-Академії”.

1 Калуш“Калуш” 3 2 1 0 2-0 7
2 Черкащина-Академія“Черкащина-Академія” 3 2 1 0 2-0 7
3 Минай“Минай” 3 2 0 1 4-2 6
4 Полісся“Полісся” 3 1 2 0 1-0 5
5 Чайка“Чайка” 3 1 1 1 4-2 4
6 Поділля“Поділля” 3 1 1 1 1-2 4
7 Буковина“Буковина” 3 1 0 2 2-4 3
8 Нива“Нива” В 3 0 2 1 1-2 2
9 Верес“Верес” 3 0 1 2 0-2 1
10 Нива“Нива” Т 3 0 1 2 1-4 1