ФК “Калуш” у домашньому матчі обіграв тернопільську “Ниву”

17 May, 2019 09:34

Футбольний клуб “Калуш” потішив рідних вболівальників домашньою перемогою, обігравши на “Хіміку” тернопільську “Ниву”.

15 травня в рамках чергового туру Другої “А” ліги “Калуш” на своєму полі зіграв з “Нивою” (Тернопіль), інформує Sport.if.ua.

Не встигли ще вболівальники розміститися на своїх місцях, як калушанам вдалось повести у рахунку. Якщо з потужним пострілом Сергія Кисленка з-за меж карної голкіпер впорався, то друга хвиля атаки завершилась ударом головою від Романа Лебедя – 1:0. Не давши й найменшого шансу тернополянам оговтатись, калушани за десять хвилин відзначились вдруге. Цього разу Володимир Савошко м’яко навісив, а Дмитро Скакун виграв повітря і подвоїв перевагу господарів – 2:0.

Не змінюючи звичний хронометраж “Калуш” за 10 хвилин після другого гола забив втретє. Це Сергій Кисленко у найкращих гренадерських традиціях видряпав “круглого” в оборонців гостей і відправив снаряд точно в ціль – 3:0. Навіть попри перевагу у три м’ячі калушани й надалі йшли вперед. Чого вартують дальні постріли Романа Лебедя та Данила Книша, та більше голів у першому тамі глядачі не побачили – за рахунку 3:0 суперники пішли на перерву.

Після відпочинку тернополяни заграли більш гостро, явно не бажаючи миритися з подібним розвитком подій. Підтвердженням цього став гол гостей у дебюті другого тайму – Кінаш дальнім ударом не без допомоги рикошету “розмочив” рахунок у грі. Атакувальний запал тернопільської команди доволі швидко погасив Данило Книш, який ювелірним ударом вразив “дев’ятку” воріт Механіва – 4:1.

До честі тернополян, вони “не склали зброю” і до кінця матчу двічі відзначились у воротах “Калуша”. Спочатку оборонці загубили Бровка у власній штрафній, а в доданий арбітром до другого тайму час скоротили відставання до мінімуму. У підсумку, 4:3 – перша домашня перемога футбольного клубу “Калуш” у 2019-му році.

Наразі “Калуш” займає п’яту позицію в турнірній таблиці Другої “А” ліги, маючи у своєму активі 36 очок.

Свій наступний поєдинок підопічні Андрія Нестерука зіграють у гостях 19 травня. Суперниками калушан буде “Черкащина-Академія”. Початок матчу о 17:00.