ФК “Калуш” у матчі з дебютантом Другої ліги здобув вольову перемогу

12 Сер, 2019 17:39

11 серпня футбольний клуб “Калуш” на домашній арені зіграв з новачком Другої ліги ФК “Ужгород”.

Напередодні гри лазарет “червоно-чорних” дещо спорожнів – до заявки на звітну гру потрапили Роман Гудак та Дмитро Скакун, які приступили до тренувань на тижні. Щоправда, все ще відновлюються нападник Тарас Пецків та півзахисник Андрій Кохман.

Перший небезпечний момент у матчі створили господарі – вже на першій хвилині Володимир Савошко зі штрафного цілив у верхню дев’ятку, та голкіпер гостей відвів загрозу від власних володінь. Про це інформує “Галка” з посилання на пресслужбу ФК “Калуш” у Facebook.

Потужний старт доволі швидко переріс в ігрову та територіальну перевагу “червоно-чорних”. Все ж відкривати рахунок у матчі міг Богдан Денега, та після феноменального проходу і пасу від Данила Книша не влучив у рамку воріт. А от “Ужгород” свій шанс у першому таймі не проґавив – під завісу 45-хвилинки Машталір зіграв на грані офсайду і реалізував вихід віч-на-віч з Поповичем (0:1). За мінімальної переваги гостей суперники пішли на перерву.

Вже в дебюті другої половини “червоно-чорні” відновили статус-кво. “Свіжий” Владислав Горбаченко скинув на Данила Книша і останній у фірмовому стилі поклав “круглого” точно в ціль – 1:1. А за кілька миттєвостей господарі вийшли вперед – дивоудар від Володимира Савошка “вбив павука” у верхній дев’ятці воріт суперника.

Такий розвиток подій став несподіваним для закарпатців, а от “Калуш”, скориставшись нокдауном, побіг добивати суперника. Спочатку всюдисущий Данило Книш з дальньої відстані перевірив пильність голкіпера, а згодом Іван Легкий ціною пошкодження ледь не закинув м’яча у порожні ворота. Все ж фінальний свисток зафіксував 2:1 на табло калуського “Хіміка” – ФК “Калуш” святкує першу перемогу в цьому сезоні на рідній арені.

Після трьох матчів калушани мають 7 очок і займають 2 місце в турнірній таблиці Другої “А” ліги.