ФК “Калуш” у напруженому матчі вдома переграв вінницьку “Ниву” (ВІДЕО)

06 Жов, 2019 18:32

Після тритижневої паузи футбольний клуб “Калуш” знову зіграв за підтримки рідних трибун. У рамках 13 туру Другої ліги “червоно-чорні” здолали вінницьку “Ниву”.

Попри підсумковий рахунок поєдинок видався напруженим та цікавим для калуських вболівальників. Вже у дебюті гри два непогані шанси відзначитися втратили Горбаченко та Богач, з ударами яких впорався голкіпер.

Далі в епіцентрі подій знову опинився Богач, та його потужний постріл з гострого кута заблокували захисники. “Калуш” володів територіальною перевагою на полі, а апогеєм першого тайму став удар Лебедя, що з кількох метрів не зумів влучити у порожні ворота. Тож у першому таймі суперники не забивали – нічия 0:0.

По перерві Василь Качур зробив одну точкову, та як виявилось згодом, вирішальну заміну – замість Танчина у гру вступив Ременюк. І саме Ременюк став автором першого небезпечного моменту у другому таймі. Змістившись з лівого флангу атаки невідпорно пробив з-за меж карного, та голкіпер відвів загрозу від власних володінь. Далі “мотор” атак “Калуша” у другому таймі класно навісив на вільного Легкого, та останній не зміг згрупуватись і пробив вище воріт.

А на 60-ій хвилині Ременюк був винагороджений за старання. Отримавши “круглого” в центрі поля півзахисник, немов на велосипеді, промчав лівим флангом і більярдним пострілом вразив “шістку” воріт Гурідова.

За десять хвилин “червоно-чорні” подвоїли перевагу у рахунку. Книш, що з’явився на полі по перерві, знайшов пасом Габріеля, який від центрального кола промчався до воріт гостей і, не зближуючися з голкіпером, вразив дальній кут воріт – 2:0.

До слова, Габріелю вистачило всього десять хвилин перебування на полі, щоб відзначитись забитим м’ячем. У підсумку, 2:0 – “Калуш” у піднесеному настрої готується до матчу проти “Ужгорода”, що пройде вже у середу, дев’ятого жовтня.

Джерело: Sport.if.ua