ФК “Калуш” у першому матчі сезону “розписав” нічию з “Чайкою”

30 Лип, 2019 17:43

28 липня футбольний клуб “Калуш” у першому матчі нового сезону розписав мирову з петропавлівською “Чайкою”.

До звітного поєдинку “Калуш” підійшов не в найсильнішому складі. Так з різних причин поза грою залишились захисник Роман Гудак та двоє форвардів – Тарас Пецків та Сергій Кисленко. Ще більш скрутним стало становище “червоно-чорних” на 4-ій хвилині гри, коли серйозне пошкодження ока отримав один з лідерів Дмитро Скакун та був госпіталізований.

Перший небезпечний момент створили гості – Тименко ударом головою перевірив пильність Єгора Поповича. Калушани відповіли небезпечним ударом Данила Книша, який лише в останню мить зуміли заблокувати захисники. Далі непоганий шанс відкрити лік голам втратив Володимир Савошко, удар якого виявився не надто потужним і став легкою здобиччю голкіпера.

На екваторі тайму “Калуш” втратив ще одного гравця – Андрій Кохман після верхової боротьби невдало приземлився на спину і був змушений покинути поле. До кінця тайму суперникам відзначились так і не вдалося – 0:0.

По перерві господарі заграли більш гостро, прибравши м’яча під свій контроль. Та знову на завершальній стадії атаки не вистачало влучного удару. А от гості завершували поєдинок у меншості – за грубу гру поле покинув Мілютін. Опинившись у більшості “Калуш” почував себе більш розкуто, та фінальний свисток зафіксував першу нічию на домашньому “Хіміку” – 0:0.

Наступний матч футбольний клуб “Калуш” проведе в суботу, 3 серпня. Суперником “червоно-чорних” буде вінницька “Нива”.

Джерело: Інформаційна служба ФК “Калуш”