ФК “Калуш” в останньому матчі сезону поступився “Буковині”

27 Тра, 2019 10:16

Футбольний клуб “Калуш” поразкою завершив прем’єрний сезон серед професіоналів.

Через погодні умови 25 травня останній матч сезону калушанам довелося грати в Івано-Франківську на “Хет-Трик Арені”. Суперником “червоно-чорних” стала чернівецька “Буковина”.

Через дискваліфікацію гру пропускав Данило Книш, який набрав потужний хід, записавши до свого активу п’ять голів та один асист у п’яти травневих матчах. За відсутності лідера на перший план вийшли Володимир Савошко та Дмитро Скакун, що стали головною рушійною силою “Калуша” в атаці. Все ж першими вдалося відзначитись гостям – Квачов влучним ударом головою відкрив рахунок у матчі.

Одразу по перерві підопічні Андрія Нестерука зуміли відігратися. Блискавична атака завершилась більярдним пострілом Дмитра Скакуна у кут воріт буковинців. Не минуло й двох хвилин, як Галенко знову вивів гостей вперед, вдруге вразивши ворота прикарпатців ударом головою.

Попри пропущений гол господарі намагалися потішити вболівальників перемогою, та на останньому рубежі атаки як Сергій Кисленко, так і Володимир Савошко були невлучними. А “Буковина” своїм шансом скористалася сповна – Мунтян підбив остаточні 3:1 на користь чернівчан.

Прем’єрний сезон серед професіоналів футбольний клуб “Калуш” завершив на сьомому місці Другої “А” ліги.

Джерело: Sport.if.ua.