ФК “Калуш” в заключному матчі року виграв у “Вереса”

Автор: Костинюк Олександр

26 Nov, 2019 17:43

23 листопада футбольний клуб “Калуш” завершив осінню частину сезону перемогою в “червоно-чорному” дербі.

До заключної гри 2019 року калушани підійшли “знекровленими” – до численної когорти травмованих додався і бразилець Габріель, що був вилучений у поєдинку минулого туру проти “Поділля”. Натомість надійшли і позитивні новини – тривалі дискваліфікації завершились у голкіпера Поповича і захисника Поручинського, який, до слова, з’явився з перших хвилин.

Додав свого “зимового” шарму і газон на “Хіміку”, що добряче підмерз після доволі суттєвого похолодання на Прикарпатті. Попри негоду вболівальників на калуській арені зібрались доволі багато і за свою відданість рідному клубу вони були винагороджені на всі сто, інформує Sport.if.ua.

Ще не встиг диктор на стадіоні озвучити склади команд, як господарі відкрили рахунок у матчі. Це Данило Книш відгукнувся на чудову передачу з глибини поля від Володимира Сениці та в два дотики залишив “з носом” і оборону гостей, і голкіпера Бабійчука – 1:0. Такий стрімкий початок виявився несподіваним для команди Юрія Вірта, що намагалась продовжити свою переможну серію в Другій лізі. Та ще більш скрутним становище рівнян стало на 12-ій хвилині, коли Володимир Савошко, перехопивши “круглого” неподалік карної, без особливих проблем переграв  Бабійчука – 2:0.

Від стартового нокдауну “Вересу” вдалося відійти в середині тайму. Один з буденних накидів на ворота Злотара завершився порушенням правил у карному калушан. Це Ярослав Олевич не за правилами зіграв проти Шестакова, за що отримав друге попередження і достроково відправився відпочивати. Вирок взявся виконувати сам постраждалий – та якщо з позначки переграти Злотара не зумів, то першим встиг на добиванні і таки скоротив відставання у рахунку (2:1).

Одразу після вилучення калушанам довелося перебудовуватися – замість Владислава Танчина вийшов “гренадер” Владислав Горбаченко, що діяв на вістрі атаки господарів. До кінця першої половини підопічні Степана Матвіїва з честю витримали натиск рівнян і залишили рахунок на табло незмінним.

По перерві “Верес” заграв активніше, і вже гострі нагоди почали виникати біля воріт Злотара. В одному з епізодів Солдат настільки явно “малював” порушення у карній господарів, за що напрацював на друге попередження і урівняв склади. У грі 10 на 10 “Калуш” приміряв роль контратакуючої команди і мав непогані шанси збільшити перевагу на табло зусиллями супершвидкісного Лебедя, що увійшов у гру по перерві. Та не судилося – 2:1, ФК “Калуш” завершив футбольний рік на “мажорній” ноті.